Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Korai magömlés így elfogadható?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai magömlés így elfogadható?

Figyelt kérdés
Ha ki vagyok ehezve a dologra, 1 percen belül végem. Ha maszturbalok elotte egy 10 perccel kb akkor birom barmeddig vagyis egy oran at tuti.2 lannyal voltam eddig, az egyikkel egyszeri alkalombol es kivertem elotte, a masik lannyal jartam 2 honapot, 5 ször fekudtunk le, ebbol ketszer nem vertem ki elotte, es el is mentem 1 perc alatt. Egyeb ok miatt mentünk szét, ő nem problémazott ezen.Most nincs senkim, de nincs onbizalmam ismerkedni mert beegni sem akarok de ha kielegitem magam elotte akkor nem igazan elvezem utana, es nyilvan akkor szeretnem erezni a gyonyort mikor a lannyal vagyok.. Ha teszem fel osszeismerkedem egy random lannyal aki kaphato 1 ejszakara, es elsulok hamar, de dobok egy gumit fel es folytatom az égő? A nőkről ugy tartom hogy ha nekunk ferfiaknak van egy kis szerencsenk akkor rabolintanak a szexre de ha elkezdek itt jonni azzal hogy elmentem es uj gumit rakok talan le is lombozodik a tobbseg... :(

2015. dec. 4. 04:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a probléma? Elmész gyorsan, aztán jöhet a következő kör. Amíg áll és kemény, addig nem fog megsértődni egyik csaj se. Ha mégis, azt hagyd a p...ba. :D
2015. dec. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Majd ha lesz egy normális kapcsolatod, ami nem egy random elsülésről fog szólni, hanem a másik emberről is, meg a kölcsönösségről, akkor fogod tudni élvezni, hacsak nagyon bele nem ragadsz ebbe, amit most csinálsz.

Ez most nem más, mint maszturbáció egy nő hüvelyében.

2015. dec. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat!

Szeretném igazából a egy kapcsolat beli igazi szex elmenyet is megtapasztalni de ugyebar azt nem tervezheti elore meg az ember hogy majd a kovetkezovel hosszu tavu lesz :) addig is kis magabiztossagot probalok magamba tölteni. 23F ezt nem irtam. Várok még hozzaszolast barmilyen megkozelitesbol:)

2015. dec. 4. 09:32
 4/7 SándorÚr ***** válasza:
7%
nem. Inkább csapasd ki naponta 2x, az a fontos, hogy a nőnek nő legyen, te csak másodrangú vagy, ha a nőnek jó vissza fog hozzád menni, ha csak 1 percet bírsz többet szóba sem állnak veled. Így működnek a nők.
2015. dec. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Sándor, ezt olvastad valahol vagy magadtól írtad? Még jó, hogy kijött belőled, akár beteg is lehettél volna ekkora hülyeségtől.
2015. dec. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 SándorÚr ***** válasza:
majd ha egyszer lesz egy barátnőd, majd rájössz
2015. dec. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
A korai magömlés a fiatal, tapasztalatlan hímek evolúciós problémája, ami hosszútávú kapcsolatban el szokott múlni. Ha ezt egy lánnyal nem lehet megértetni, akkor ott nincs semmi keresnivalód.
2015. dec. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!