Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Torokba élvezéssel tapasztalatok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Torokba élvezéssel tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni a nőktől, hogy történt-e már olyan hogy a barátjuk akkor élvezett el, amikor épp bekaptátok tövig a fütyijét? Ha igen, akkor milyen volt, volt-e valami kellemetlenség?
2015. dec. 4. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Imádom :)
2015. dec. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Pont így nincs semmi, mivel rögtön lecsúszik, szinte észre sem lehet venni. Bár én szeretem az ízét és ahogy tele lesz vele a szám, tehát jobb szeretem, ha csak a makk van a számban, amikor elsül.
2015. dec. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Ahogy a kettes írta, ilyenkor egyenesen a nyelőcsőbe kerül az anyag, semmi kellemetlenséget nem okoz, még csak az ízét sem lehet érezni.
2015. dec. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok és nem válaszolok a privikre ... főleg mert primitívek és ostobák :-(
2015. dec. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket.

Egyébként a kellemetlenséget elsősorban nem arra értettem, hogy érzitek-e az ízét vagy nem, hanem arra például hogy nem vált-e ki fizikailag kellemetlenséget az, hogy a torokban elsül.

Amikor a barátnőmmel szexelek, mindig megiszok előtte pár órával 1 liter facsart gyümölcslét, szóval az ízzel nálunk nem szokott gond lenni, mert készülök, és ekkor édes sziruphoz hasonlít az íze.

2015. dec. 4. 11:52
 6/8 anonim ***** válasza:
nem volt semmi kellemetlenség, mert előtte mindig szól a barátom h elélvez és így fel tudok készülni :)
2015. dec. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kellemetlen egyáltalán, nyugi. Tényleg a nyelőcsőbe spriccel, ahonnan akadálytalanul folyik le. ;)

Az kicsit fura talán, hogy a pasi élvez, mégsem érzed az ízét. Sőt, észre sem veszed szinte az egészet, vagy addigra már lent van a gyomrodban. :)

De mikor ezt így végiggondolod, hogy mi történt, utólag már inkább izgató. ;)

2015. dec. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Krisztike 95 ***** válasza:
Ebből nekem sohasem volt kellemetlenségem.
2015. dec. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!