Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt magyarázza már el nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt magyarázza már el nekem valaki. Mi ez a kategorizálás?

Figyelt kérdés
Mi alapján mondják itt emberekre, hogy 7-es, 8-as, stb. Ezek milyen kategóriák, és milyen szempontok alapján dől el, hogy kit hányasnak címkéznek fel?

2015. dec. 4. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, te nem jártál általános iskolába?

Mi utoljára akkor pontoztuk a fiúkat. :D

2015. dec. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nálunk ilyen vagy nem volt, vagy én kimaradtam belőle :D De az a baj, hogy ezt itt elvileg felnőtt emberek csinálják
2015. dec. 4. 22:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk sem volt ilyen.Itt pontoztam már,de mindenkinek más a szempont.Értelmetlen dolog szerintem is.
2015. dec. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindenki eldönti, hogy egy 10-es skálán ő hányasra értékeli az adott személyt/testrészt/bánomisénmit. De tekintve, hogy ez az egész dolog már önmagában is elég szubjektív, hogy kit mennyire értékelnek, elég valószínű, hogy már maga a skála is eltérő az embereknél. Lehet, hogy valaki 5 alatt nem is veszi emberszámba az értékelt személyt, más meg mondjuk magából kiindulva (saját magát 8-asnak tartja) csak a 8 fölöttieket értékeli elfogadhatónak és így tovább. Én személy szerint azért nem szeretem ezt a fajta értékelést, mert nem túl kifinomult (10 kategória azért valljuk be elég kevés), illetve amúgy is annyira szubjektív minden téren, hogy tulajdonképpen nem sok értelme van összehasonlítgatni az értékeléseket, ha a mögöttes vélemény nincs bővebben kifejtve.
2015. dec. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az emberi elme alapján, mert az címkéz fel mindent és mindenki jelzőkkel, meghatározásokkal, szabályokkal, véleményekkel stb. A túlságosan materialista emberek szokása, akik nem látnak túl az anyagon. :)
2015. dec. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2015. dec. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdezö! Ez neked miért baj??????
2015. dec. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A kérdés alapján te max. 5-ös lehetsz. :)
2015. dec. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi köze ennek a materializmushoz? Az emberek mindent kategorizálnak, ez van. Amikor valaki azt mondja, hogy rossz az időjárás, az is kategorizálás, csak senki nem kérdezi meg 10-es skálán, hogy mennyire jó.

Egyáltalán mi a baj a kategorizálással? Ha valaki pontoz az ismerősével egy csajt/pasit, akkor ő most gáz? Had tegye. Attól még lehet, hogy megismeri az illetőt és hidegen hagyja a külseje.

2015. dec. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ne vedd túl komolyan a pontozást, csak fun, annyira nem vesszük komolyan. nálunk 5 a legkisebb (kisebb pontot bunkósság adni, így végső esetben akár el is tekintünk a pontozástól), 10 a maximum. és csak a külső, stílus, öltözködés, kisugárzás számít.


10 pontot annak szoktunk adni, aki nem csak jól néz ki ,de mutat valami pluszt is. pl. kimagasló szépség, vagy nagyon egyedi-vonzó a külseje, stílusa.


a 9 pontos lányok nagyon jól néznek ki. 8 nyolc pontosok is elég szépek. A 7 pontosok olyan átlagosak, akik még nem panaszkodhatnak. Az 5-6 pontosaknak meg valami nagy dolgot kell mutatniuk, hogy felkeltsék az érdeklődésünket.


pár példa, ahol előjön:


1)

sms: hú, ha látnád... egy 10 pontos ül velem szemben a metrón..

válasz: képet, vagy nem hiszem!!!


2)

- haver, mozdulj már rá arra a 9 pontosra


3)

- hmmm, néz csak azt a lányt!

- áh... max 7-es

- mivan?!?

- legalább nem fogunk összeveszni rajta :D

2015. dec. 5. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!