Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kézen fogva idősebb nő fiatala...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kézen fogva idősebb nő fiatalabb fiúval?

Figyelt kérdés
Láttatok már olyat,hogy párként jártak együtt vhol? Vagy tapasztalatból,hogy ez csak alkalmi dolog? Esetleg csak néha járnak össze? Mert idősebb fiú fiatalabb lány már gyakori
2015. dec. 5. 10:52
 1/6 aperitif ***** válasza:

Láttam már olyat. A barátom jóval fiatalabb, mint én vagyok, és bár más okok miatt ritkán mutatkozunk együtt nyilvánosan, de akkor olyan természetességgel nyújtja a karját, hogy karoljak bele, vagy olyan természetességgel fogja meg a kezem, hogy nekem is teljesen természetessé válik.

Pedig előtte/utána, fejben valahogy egyáltalán nem az.

2015. dec. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi csak néha járunk össze szex miatt, de furcsa lenne, ha megfogná a kezem az utcán.
2015. dec. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Két párt is ismerek, akik közt igen nagy a korkülönbség, és házasok. Nem láttam őket az utcán kézen fogva sétálni, de szerintem megteszik gond nélkül. Ha hivatalosan felvállalták a kapcsolatukat, miért szégyellnék az utcán, idegenek előtt?
2015. dec. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1.


Hány éves a párod ?

2015. dec. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 aperitif ***** válasza:
Negyvenes
2015. dec. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Neked az a fontos, hogy mások mit gondolnak, vagy pedid az, hogy szeretitek egymást?
2015. dec. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!