Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az idősebb nők akik fiatalabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb nők akik fiatalabb pasival szexelnének azoknak fontos hogy nagy pénisze legyen?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem neten idősebb nővel és mondta h reméli nagy a szerszámom de átlagos. Nem akarom hogy csalódjon.
2015. nov. 1. 23:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

hát általában azért ismerkednek fiatalabbal, hogy jobb legyen a szex mint a saját korabeliekkel, illetve ha már lúd legyen kövér...


Szóval legyen igazi férfias, sportos alakod, legyél határozott és magabiztos.

Legyél jó az ágyban, legyen kielégítő méreted... stb.

2015. nov. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Vagy igen, vagy nem :)

Engem például egyáltalán nem érdekel a méret.

2015. nov. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az idősebb nők, akik fiatal pasival szexelnének csak szexet akarnak és nem érzelmeket. Ha egy nő csak szexet akar, akkor a legjobbat akarja, minden szempontból. És válogathat, mert szexre éhes pasikkal Dunát lehetne rekeszteni, szóval a legjóképűbb, legizmosabb, legnagyobb farkút fogja választani.
2015. nov. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
14 cm és az alatti péniszűvel nem szexelnek.
2015. nov. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
3, ez sem igaz, hogy egy idősebb nő, aki fiatal férfivel szexel, az nem akar érzelmeket. Honnan vesztek ilyen "általános érvényű" dolgokat?
2015. nov. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Jól írják az előttem lévők.

Szeretik, ha a férfinak nagy farka van, de azért nem kell megijedni, ki tudod majd anélkül is elégíteni.

Azért persze ne csodálkozz, ha lelép idővel, mert tényleg válogathatnak és akkor miért ne?

2015. nov. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nem
2015. nov. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, hogy a "jól írók" között hány idősebb nő van. Elég vicces, hogy én vagyok itt az egyetlen idős nő, de a fiúk tudják jobban, hogy például nekem mi fontos.
2015. nov. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A fiatal lányok akik szexkapcsolatra vágynak ugyanúgy a nagyot szeretik, ha nem még jobban.
2015. nov. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azért nekem az elég egyértelmű, hogy ha csak szexre megyek akkor a külső számít a legjobban. Ha tényleg csak szex miatt választanék egy pasit akkor azért legyen már olyan darabja ami számomra jó méret
2015. nov. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!