Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van aki idősebb hölggyel jött...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki idősebb hölggyel jött össze? (10évvel)

Figyelt kérdés
Hol találkoztatok,hol ismerted meg,mennyi volt a korkülönbség,és egyszeri vagy többszöri

2015. dec. 5. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Voltam vagy 35, és rámhajtott egy 60 év körüli nő!

Nem volt egy felemelő élmény! (előtte izgalmasnak tartottam!)

2015. dec. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nekem 6 évvel, és pár hónappal idősebb a barátnőm. Nem látszik a korkülönbség, és nagyon jól meg vagyunk. Ő az első, de nem is akarok 2. at :)
2015. dec. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22 évesen egy 35 éves nőt dugtam. Egy helyen dolgoztunk nyáron, nagyon jól nézett ki. Én alapból nagyon jól kijövök a nőkkel, összehaverkodtunk, elég sok mindent megdumáltunk egymással. Nekem akkor éppen nem volt barátnőm, ő pedig elvált és neki se volt senkije, viszont a szex hiányzott minkettőnknek. A mai napig dumálunk heti szinten, de a szex már nem megy, én is párkapcsolatba vagyok, meg ő is mostmár.
2015. dec. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"35 éves nőt dugtam" ez igy nagyon bunkóra sikerült sajnos
2015. dec. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 17 évesen megismerkedtem a bátyám egyik haverjával.

Ő akkor 27 éves volt. Pár hónapig jártunk, aztán a barátnői miatt szakítottunk, mert szerintük "túl kicsi vagyok hozzá"...

Én erre csak annyit reagáltam, hogy ha ennyit miatt szakítottunk, akkor nem is szeretett igazán..

Mindenesetre én nagyon élveztem azt a pár hónapot. Én sem, és ő sem voltunk tapasztalatlanok, és nagyon jól kijöttünk az ágyban is..:)

2015. dec. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Egyszer egy tiz evvel idosebb holggyel...En negyven, o pedig otvenegy volt akkor. Volt baratnom es ezert nem akartam ot komoly kapcsolatnak. De nem volt semmi baj ebbol, jo volt mindkettonknek es azota is joban vagyunk...O egy pszichologus, o el tudta fogadni, hogy orulnie kell, ha valaki, plane fiatalabb, lefekszik vele. De sztem tipikusan az a helyzet, h. a noket bantja a koruk, es a fiatalabb ferfitol megalazva erzik magukat, mert tudjak, hogy a fiuk naluk fiatalabb, es szep nokre hajtanak, es o meg csak ugy @jobb hijan@ van... Es ez bantja a holgyet. Es ezert szerintem a legtobb ilyen kapcsolat nem mukodhet, es nem jo...
2015. dec. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Annak idején a fogorvosommal sikerült összejönnöm, összesen (ha jól emlékszem) 4 ilyen alkalmat sikerült találnunk. Jó kis élmény volt: ő 32, én 22 éves voltam. Vágytam volna (már akkor is) egy 40-es, 50-es hölgyre, de egy "idősebb" partnerrel lenni óriási élmény volt, már akkor is... : )


28F

2016. jún. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kb. 35 éves koromban egyszer rámhajtott egy 60+-os hölgy!

Szégyen nem szégyen, nem nagy élmény volt! De van olyan 10 évvel idősebb aki elől most sem térnék ki!

F/60

2018. okt. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!