Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretkezett valaki az osztály...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkezett valaki az osztálytársával? Iskolában történt-e ezután komolyabb változás?

Figyelt kérdés
Milyenek a tapasztalatok? Lebukott-e valaki vagy az egész osztály tudta már a következő napon?

2015. dec. 6. 17:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Évfolyamtárssal, akivel volt közös órám. Egy jó fél évig titkos viszony volt, utána mi hoztuk nyilvánosságra (persze sejtették már)
2015. dec. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
9%
Nem
2015. dec. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
5%

Osztály kiránduláson megdöntöttem egy lányt de, nemhogy reggel tudták, hanem többször ránk nyitották az ajtót :D

Nem változott meg semmi, azt leszámítva, hogy szerelemes lett belém a csaj.

2015. dec. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én osztálykiránduláson. Kitudódott,elég ciki volt.
2015. dec. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Rá pár hétre sejthető volt a dolog az osztályban.

Semmi változás nem volt, ugyanúgy viselkedtünk egymással utáni is, mint azelőtt.

2015. dec. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen.jó 2 evig tartó szex kapcsolat volt.nem derült ki csak gyanakodtak. Szerintem a srác mai napig vevo lenne rá mert kifejtette multkor hogy lecsapna a férj kezéről.) Hosszu es bonyolult történet, mind a srác mind a férj esete.(30 n). Férj 30,srác 32.
2015. dec. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
47%
Igen, mindketten 13 évesek voltuk, nem tudta meg senkise, elég jól bírtam;) És a lány ment el előbb;)
2015. dec. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Osztálytársammal járok fél éve, szóval igen. :'3

Vannak, akik tudnak róla, de nincs semmiféle változás ebben az esetben.

2015. dec. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Hajjaj! Két osztálytársnőmmel is. Egyházi iskolában. :)
2015. dec. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1éve van viszonyom az osztálytársammal és a mai napig nem tudja senki, iskolában ugyanúgy viselkedünk egymással mint ezelőtt
2015. dec. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!