Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lesz a barátnőmmel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

A baratnom furcsa.

Az a helyzet, hogy 16 eves, okos, nem buta gondolkodasu, bar bagozik, de egyre rosszabb dolgokba fagja a fejszet. A szulei kinyaljak a popsijat, maganeletevel azonban nem foglalkoznak. Kb. 5 honapot jart a kozos, leszbikus baratnonkel, titokban. Le is fekudtek. Elment nyaralni, hazajott, es szakitott vele, pedig allitolag szerette. Ra egy hetre, egyik este havereknal voltunk(fiu), es o ott maradt a vegen hisz' szinte a csavo -volt- a legjobb fiu baratja. Masnap kozli, hogy VOLTAK DOLDOG. De azt mondta, tobbet nem lesz semmi. Ra ket napra lefekudt vele (szuzen, massal meg nem volt, kiveve a csaj. jameg gumi nelkul). Es mikor felhaborodva kozoltem, hogy undorito csak ugy bulibol lefekudni egy olyannal, aki akarkit megdug, azt mondta "Ah, mi rossz van a szexben?" Pf... Mi lesz belole?



2015. aug. 11. 13:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
mi lesz belőle???? már most egy nagy r*Ibanc
2015. aug. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Hogy mi a rossz? Az ilyen agyatlan szexben?

Csak 3 dolgot mondok.

Nemibetegség.

Nem kívánt terhesség.

Kiégés.

19/L

2015. aug. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

Már bocs, de a barátnőd nem okos.

Egy okos lány nem csinál ilyet.

Inkább egy hülye ri.banc.

2015. aug. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy riherongy a csaj már most. Mi lesz belőle? 25-30 éves korára egy kiégett kųrvą lesz.
2015. aug. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ettol tartok en is. Vajon fog ez fokozodni? Csalodott vagyok. Azt mondta egyik baratnom, hogy ezutan mar nem fog sokat valogatni a pasik kozt, ha le akar fekudni valakivel, akkor le fog. UGYE NEEEM? Amugy duci, de szep az arca szoval kulsoleg nem az a tipukis ribizli-alkat.
2015. aug. 11. 14:08
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
egy nagy ringyó ,az ... az lesz belőle ...
2015. aug. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon nem leszek népszerű a véleményemmel, de szerintem, ha valaki szereti a szexet, vágyik a szexre, akkor érezze jól magát. Kölcsönös beleegyezés legyen meg, védekezzenek és ne essék senkinek bántódása(lelki épségre is gondolok) . Ezen túl azonban én nem látom akadályát, hogy bárki olyasmit csináljon amit élvez.


Buta szokásunk azokat lányokat elítélni, neveken hívni, akik hasonlóan szeretnének eltölteni kellemes estéket, mint egyes fiúk. Nyilván lehet mondani, hogy erre van a "hímringyó" kifejezésünk, de szerintem senki nem gondolja komolyan, hogy kicsit is közel van súlyban azzal, mikor "ribänc"-nak titulálunk valakit. Arról nem is beszélve, hogy ribänc szinonimáinak zsebszótárt lehetne nyitni. Olyan nevetséges ez a kétszínűség köztünk, emberek között.


(Azt feljebb nem említettem, hogy amúgy szerintem közöd sincs a magánéletéhez. Egy dolog, hogy elmesél valamit, de attól még ítélkezni nem vagy te senki.)

18

2015. aug. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ez teljesen igaz, ha igy allok hozza, meg is fogom tenni. De nem tesz maganak jot azzal, hogy ugy mondja el azoknak az ismeroseinek, akik hasonlo dolgokat csinalnak, mintha ez lenne a legmenobb dolog a vilagon. :) Ismetlem, hogy 16 eves, Kedves Valaszolo, es a gondolkodasa is ezen a szinten van a temat illetoen. :/ Ezert az aggodalmam.
2015. aug. 11. 14:42
 9/15 A kérdező kommentje:
Ugy gondolom ehez is kell egy bizonyos erettseg, nem csak fej nelkul belerohanni.
2015. aug. 11. 14:44
 10/15 anonim ***** válasza:
39%

Nem tudom, miért nem látom ennek a kérdésnek a párját:

"Mi lesz így a haveromból?"

"Jó ég, haverom szeret szexelni!!4!! A múltkor az egyik barátjánál lefeküdt egy lánnyal!%!!!1!1/ És azt mondja, hogy ÉLVEZI a szexet!!!4141!!! MI LESZ VELE????,?"


Mi lenne, élné az életét, ha nem pofáznának bele... Veled máshogy viselkedik? Mostanában többször bánt meg? Megváltozott a vele eltöltött idő minősége?

Ha nem, akkor hagyjad...

2015. aug. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!