Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmet szeretném orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stenkk kérdése:

Barátnőmet szeretném orálisan kielégíteni, de túl sokáig tart. Hogyan kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Elsősorban lányok válaszát várom. Elszokott élvezni ,de szeretném meglepni esetleg valami újdonságot vinni ebbe a dolog hogy mégjobban kívánja vagy akarja ezeket a dolgokat. Lányok személyes tapasztalataitokra esetleg észrevételeitekre lennék kíváncsi( ki mit szeret ,hogyan stb.) válaszaitokat előre is köszönöm.19/F

2015. dec. 7. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én pl. megőrülök, amikor a párom nyal és közben ujjaz is :)
2015. dec. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Na barátom megosztom veled azt a videót ahonnan úgy megtanultam nyalni,hogy már nem én hívom fel a csaj ismerőseimet ha szexre vágyom....ha érted mire célzok...:D


[link]


Ebben a lényeg benne van nézd meg..:D

A barátnőd megfogja köszönni.

2015. dec. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáljatok ki új pózt, pl üljön az arcodra, az teljesen más "hangulatot" ad a nyalásnak :)
2015. dec. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Zsombor és honnan szereztél fekete kesztyűt hozzá? :)
2015. dec. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

megmondom mi az, amit utálok, és sokan csinálnak: a szeméremdombot belülről nyalogatni. nem-nem.

a csiklót sz ujjaddal nyomkodni, vagy a nyelveddel. NEM

fel a nyelvet a hüvelybe, és a kisajkakat nyalni-na, azt igen.

A pasik sokszor iszonyú nagy, erős, és gyors mozgásokat csinálnak-ahogy azt a saját önkielégítésük során tökéletesítették. Ezt is utálom. max akkor jó, ha az ujjad bent is van, de amikor csiklót, kisajkakat próbál így izgatni, az ritkán jó, és sokszor meg is csúszik a kezük, aztán egy-egy apróbb mozdulat is tud úgy hatni, mintha megütöttek volna. borzasztó.

lehet, hogy nem tűnik hasznosnak, de ezek nagyon bosszantó hibák, ki kellett írnom magamból.

25/N

2015. dec. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi valaszokat! Zsombor kosz a videot :D hasznos volt :D
2015. dec. 8. 01:27
 7/7 anonim ***** válasza:
hm.. én hasznos válaszokat kaptam :D
2015. dec. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!