Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok egy 19 cm hosszu és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok egy 19 cm hosszu és frfi nemiszerv túl hosszúnak számít már? Véleményt szeretnék kérni. Ha megláttok egy hosszú péniszt, akkor felizgultok, és szivesebben szexeltek az illetővel?

Figyelt kérdés
üzentben való kérésre küldök képet .
2015. dec. 8. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha valaki szeretne tőlem is kérhet képet üzibe...:) 26/F
2015. dec. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
attól függ kinek milyen mély a puncija :P nekem nem túl nagy,sőt pont megfelel;)
2015. dec. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Semmilyen pénisz képére nem izgulok fel. Nem férfi vagyok, akinek már a metróalagúttól is feláll.
2015. dec. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem a méret számít, hanem ahogy használod. Voltam már pasival akinek ekkora volt. Vegyesek a tapasztalataim.
2015. dec. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kimondottan kellemetlen volt! Jobb a kicsi,de ahány ember,annyi féle!
2015. dec. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
13%

milyen jó lett volna, ha nekem is ekkora lett volna. Az egész életemre kihatással van, hogy kis farkam van. Plusszba alacsony is vagyok.


170 cm magas

14 cm pénisz


Bármit megadnék, hogy ezeken a méreteken változtassak, de már nem lehet semmit tenni.


Köszi apu, hogy elintéztél egy életre.

2015. dec. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem egy péniszre izgulok fel, hanem az illetőre, amit művel velem.
2015. dec. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Miért kell a mérettel foglalkozni mindig???

Nem az a lényeg.

Annyira gyerekes dolog.

2015. dec. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én 160 cm magas lány vagyok, és a barátomnak 13 cm a farka és el tud élveztetni :)

A technika a lényeg :)

16/L

2015. dec. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Baba200018 válasza:
Nekem nagyon bejon az ilyen es en fel rudok izgulni ra akar kepen is a volt baratomnak 20cm-es farka volt es nagyon jo volt .. Kepet kuldesz rola ? :D
2018. júl. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!