Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek 14cm hosszú és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 14cm hosszú és 4cm vastag pénisz elegendő a jó szex hez lányok?

Figyelt kérdés
kinézetre nem valami bizalom gerjesztő főleg lankadtan nem úgy csak 8cm :( és a mai lányoktól csak azt hallom hogy 17 18 cm alatt nem is igazán akarnak senkit hát baszus

2015. nov. 29. 20:38
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom hol hallod te ezt a "mai" lányoktól, de én még egytől sem hallottam ilyet.
2015. nov. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
70%
Szarni bele, akinek nem vagy elég jó, azzal jobb is ha nem történik semmi. A dolgon változtatni nem tudsz, fogadd el magad, úgy ahogy vagy és élj boldog életet. :D
2015. nov. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
11%

hát tényleg jó lenne a 17 centi meg a 4,5centi vastagság

de szüz csajok nak az is jo lesz egy darabig

2015. nov. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
8%

Nekem is pont ekkora, és az kicsi


16-17 cm az átlag, szóval 2-3 cm hiányzik


Milyen magas vagy ? én még azt is megszívtam mert 170 cm vagyok, ezért vagyok 28 évesen szűz


Minden nő ennél nagyobbat akar, ami érthető, mert ez kicsi

2015. nov. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
50%

Részemről bőven elegendő, jobb is, mint a nagyobb méretek.

Az meg, hogy lankadt állapotban mekkora, nekem aztán nem oszt nem szoroz.

2015. nov. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 Tiboo Martino ***** válasza:
22%

Nem csak a mai lányoknak ez a véleménye! Nekem hossz 15,5; szélesség 4,5 centi és már nem volt alkalmam használni (legalábbis párban) több mint 10 éve.

#1-es! Én rengetegszer hallottam élőben szemtől szemben, mivel látják az ember kezéről mekkora. (ha ezt nekem egy lány, kb 15 éve mutatta meg a kezemen, akkor manapság már a legtöbb tudja, és a tapasztalatom ezt bizonyítja)! "Remekül" képes befoyásolni a férfi önbizalmát, főleg a többi becsmérlő gesztussokkal és beszólásokkal fűszerezve, amik mind a külsőségekre irányulnak! Az évek alatt felépített izomzat, meg egyenes arányban csak egyre jobban és nagyobb mértékben vonzotta be a negatív női kritikákat! (finoman fogalmazva)

Kívánom, hogy járj több szerencsével - kérdező - mint én!

[30\F]

2015. nov. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
47%

6-os


Nem értem miért nem voltál már 10 éve nővel, hiszen majdnem átlagos a hossza, vastagságba meg vastagabb is egy kicsivel.

Ha nem vagy alacsony akkor,akkor külsőleg lehet vmi.

2015. nov. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
62%
Én 175-176cm magas vagyok és 16/4,5...Az milyen? 15F
2015. nov. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 Tiboo Martino ***** válasza:
58%

#7.: 178 magas vagyok. Pontosan, a külsőségek miatt lekezelően bántak velem a lányok/nők. Barátilag sem akart megismerni senki. Úgy néztek 6 éven keresztül mint egy szörnyre. 26 éves koromig bírtam lelkileg a nyilvános megalázásokat, pofavágásokat, beszólásokat. Akkor jött még az is, hogy rondának neveznek és úgy már túlcsordult az a bizonyos pohár...bőven!

Ezek után az önbizalmam szépen megszűnt létezni, 20 éves korom előtt volt pont amennyi kell.

Én nem tartottam magam rondának, főleg nem úgy, ahogy azt a szebbik nem a tudtomra adta.

Így az utóbbi 4 évemben rá se bírtam nézni (legalábbis nem mertem) egy nőre sem. Ez valamelyest regenerálta a lelki sérelmeket.

Idén, hogy betöltöttem a 30-at, egy csöppnyi reménnyel neki indultam újra, hátha változtak a dolgok. Májustól-szeptemberig minden este eljártam, hétköznapokban is, és semmit sem változtam a női szemekben. Egy az egyben ugyanaz ment mint régen. Tavaly szilveszterkor azt fogadtam meg, ha nem történik a jubileumi tizedik szingli évemben se semmi (legalább egy csók), akkor örökre elkönyvelem, hogy tényleg méltatlan vagyok a szeretetre és feladom véglegesen. Nincs már mit tenni!

Egy érdekes dolog van ezzel kapcsolatban, hogy ha srácokkal megismerkedtem ebben az évtizedben, ők csakis pozitív véleménnyel voltak rólam, legyen az külső vagy viselkedés. A legtöbb nem gondolta volna és el sem tudta hinni, hogy a női nemnek iyen a hozzáállása felém. Mondtam: ez van! :/

2015. nov. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
52%
Nekem nem.
2015. dec. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!