Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátom mindig hátulról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom mindig hátulról akarja kutyapózban, az azért van mert nem szeret, nem tetszem neki és nem akarja látni szex közben az arcomat?

Figyelt kérdés
2015. dec. 8. 15:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Te hulye vagy .... -_- igen valoszinu hogy azert -_-
2015. dec. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
csak ha zsákot is húz a fejedre.
2015. dec. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A kutyapóz iszonyatos látványos a pasiknak, aztán mivel ők vizuálisak, azért szeretik ennyire.

Nálam a pasim imádja nézni, ahogy mozog a farka bennem.

2015. dec. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De nekem nagy kövér, plottyadt fenekem van, nem jó nézni
2015. dec. 8. 15:43
 5/14 anonim ***** válasza:
nekem több inger éri a farkam kutya pózban. azért szeretem jobban. meg nézni is jó, ahogy ki-be jár a faxom a pin@ban.
2015. dec. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
azt nem te döntöd el, hogy jó-e nézni vagy sem :D
2015. dec. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szereti kutyapózban, valószínű úgy izgatja a legjobban a puncid a farkát. Ennek ennyi az összes indoka.
2015. dec. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már! Ha olyan rossz lenne pasidnak nézni a fenekedet, akkor biztos nem akarná állandóan kutyapózban.
2015. dec. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 ~OnLány~ ***** válasza:
88%

Pedig lányként szerintem a legizgatóbb póz és úgy sokkal jobban élvezem én is,sokkal intenzívebb.


Nem azért szereti úgy,mert nem akarja látni az arcodat.

Szex közben úgy csináljátok,ahogyan a legjobb,eleget láthatja az arcod,mikor összebújtok,vagy mikor az asztalnál ültök.


Amúgy szerintem is nagyon izgató a pasikank a fenék,főleg abban a pózban,jól meg lehet markolni,látja,paskolhatja,szoríthatja a lány csípőjét.


Azt olvastam olyankor igazán férfinek érzik magukat,kanosabbak,mert kezükben lehet az irányítás és ez felpezsdíti őket.

2015. dec. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A látvány, önmagáért beszél. Nagyon izgató egy szép kerek popsi. Imádjuk begyötörni hátulról. :D E szempont alapján, azt is szeretem, mikor a nő, félig a hasán, oldalán fekszik, felhúzva az egyik lába, a másik nyújtva, és a combján siklik végig a herém, miközben adagolom. Vagy, ha csak az oldalán fekszik behajlított lábbal. Közben lehet nyugodtan simogatni a popsit és lábait.
2015. dec. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!