Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kutyapózban szerintetek jó az...

Kutyapózban szerintetek jó az első szex?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok.a barátommal már lassan 3hónapja együtt vagyunk.és már 1hónapja elkezdtünk próbálkozni.de még nemigazán sikerült.nem találtunk rá megfelelő pózt.kötekedő kommentek kíméljenek pls.

2014. nov. 26. 16:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%
Nekem jo volt meg anno :3 17/f
2014. nov. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legjobb szerintem, nincs meg a kellő intimitás.
2014. nov. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpse! Első alkalomnál ha szerelmesek vagytok nagyonfontos a szemkontaktus!
2014. nov. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első szex szóljon az érzelmekről. Az érzelmek kifejezéséhez intenzív testi kontaktus kellene, a kutyapózban pedig alig van felület, ahol egymáshoz értek.
2014. nov. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Én pedig erre szavazok ,nekem is ez volt az első pózom, és a legjobban is tetszett.
2014. nov. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

misszionárius, vagy kifli póz.


Én ezeket javaslom, ezek is a kedvenceim. Mindkettőben van elég kontaktus.


19/l

2014. nov. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Semmiképp! Először is amiatt, amit Miquel is írt...


Másodszor: így mélyebbe megy be, jobban fájna!


Első alkalomra a legjobb a jó öreg misszionárius, esetleg a lovagló, mert ott te diktálod az ütemet, hogy hogy hatoljon be! és így is oda tudsz simulni!


Most még ne a pózokon agyaljat! Szemkontaktus, testek minél nagyobb felületen történő érintkezése legyen meg, ennyi!

2014. nov. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%

Nem!

Egyrészt marha romantikus lenne arra visszaemlékezned, hogy hátulról dugtatok, még az arcát sem láttad közben, csók esélytelen stb.

Ezen kívül így nagyobb eséllyel fog fájni.

2014. nov. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát igazából már próbáltuk a misszionáriust.de valamiért nem megy be.nagyon szűk vagyok.az ujjazast meg nemakarom mert nemigazán birom.fáj.meg egyébként amikor beakarta tenni barátom azis fájt.nemértem.egy hónap alatt eddig kb a fele ment be.egyszer fáj egyszer nem.
2014. nov. 26. 17:01
 10/13 anonim ***** válasza:

Amíg az ujjazás fáj, addig meg se kísérelje a behatolást!


Nemi vágy rendben? Elég nedves vagy? Van bőven előjáték? Elengeded magad, vagy rágörcsölsz?

2014. nov. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!