Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Análisan közösülgetnénk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Análisan közösülgetnénk barátnőmmel és szeretnénk megtudni hogyan kerülhetnénk el a fertőzéseket anélkül hogy óvszert használnék? F/19

Figyelt kérdés
Aki már űzi az ipart azokat szeretném megkérdezni hogy valamilyen kenőcsöt (<--milyen fajta) síkosító mellet használ e mikkel kerülhető el a bármiféle fertőzés, illetve az aktus után azonnali fürdésnél (intim mosakodó gél ebből is melyik fajta) használtok e. Vagyis tömören hogyan tehető ez a dolog a leghigiénikusabbá.

#védekezés #anális szex #fertőzés elkerülése #anális közösülés tanács
2015. dec. 10. 10:33
 1/4 A kérdező kommentje:
mert ugye úgy szoktuk hogy előtte fürdés , antibakteriális szappannal alapos kéz mosás, ( vaginális közösülés és bármilyen ilyesfajta érintkezés nem történik hiszen a női fél komoly fertőzést kaphat el meg amúgy is most a más idegvégződéseket kényeztetünk) az aktus után megint fürdés és én alaposan a varász pálcám intim mosakodóval megmosom. ennél lehet még higiénikusabbá tenni?
2015. dec. 10. 10:40
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Alaposan mossa ki magát előtte, 3-4 beöntés, amíg tiszta nem lesz.... tökéletesen sterillé soha nem fog válni, de szerintem ez a legtöbb, amit tehet.
2015. dec. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dicsérendő hogy törekszel a higiéniára de nem kéne túlzásokba esni. Az anális szexnél benne van a pakliban hogy kakás leszel (ha ezt nem tudod feldolgozni ne dugd seggbe a farkad). Ezt megelőzően a legegyszerűbb gumit huzni a farkadra... nálunk amúgy én szoktam kimosni magam egyszer-kétszer (nem háromszor négyszer, mert addigra a fosástól már teljesen elfárad a seggem. :D) aztán óvszert használunk. Előtte lehet punciban szexelni, onnan szerezzük a nedved, csak visszatenni nem szabad már utána. Síkosító kell bőven emellett persze. (olyan amit óvszerrel is lehet használni)
2015. dec. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
35%
Kell az a gumi.
2015. dec. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!