Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Túl sokat vagyunk itthon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat vagyunk itthon a férjemmel, hogyan kerülhetnénk el egymást?

Figyelt kérdés
Van egy közös gyermekünk.

2015. ápr. 6. 13:53
 1/4 To7ka ***** válasza:
Ha így gondolkozol, elváltok. Miért gondolod, hogy a gyereknek jobb ha abban nő fel, hogy az anyukája elakarja kerülni az apját? Mondjuk egy agresszív nevelőapánál aki "legalább férfi", még ez is jobb lehet.......
2015. ápr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt érzem hogy elege van a férjemnek belőlünk, ha tehetné egész nap egyedül lenne és számítógépezne.

Nem bírja a gyerekricsajt, nem tudja elviselni ha bejárkálunk a közös szobánkba és beszélünk hozzá.

megunt azt hiszem.

2015. ápr. 6. 13:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Talán beszélned kéne vele erről és megoldás keresni közösen, nem pedig kerülni!


Ültesd le négyszemközt, amikor nem gépezik, hanem csak rád figyel és komolyan vezesd fel!

Remélhetőleg jobb belátásra tér.

2015. ápr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt beszéljétek meg. Nyilván oka van annak hogy a férjed félrevonul gépezni, és nem viseli el ha bementek hozzá meg megzavarjátok őt a dolgokban. Kitudja mennyire stresszeli őt le a munkája, vagy bármi más. Lehet hogy néha vágyik a pihenésre de így sosem tud kikapcsolódni rendesen és ezért nincs változás jó irányba.


Én párommal is ez van sajnos, eléggé stresszes a munkája mostanában, főleg hogy a mostani fizetése nagyon kevés lesz mert több balhé is volt a múlt hónapban amiben ő is felelős, bár jogtalanul, mert ő csak kisebb kárt okozott, de ugyanúgy rajta is csattant az ostor ahogyan a többieken is abba a műszakba még azokon is akik nem is voltak benne a rongálásba meg a lopásba és így mindenki csak a fizetése felé kapja meg, valaki még kevesebbet. Persze megy a mosakodás meg stb... a párom régebben is szívott mindig amikor megsérült a targonca akkor is őt szekálták mindenért, pedig azon a napon nem ő volt beosztva a targonca vezetésre. De a páromnak más bajai is vannak, sokszor ő is amikor hazaér inkább félrevonul picit kikapcsolódni, régebben én sem tűrtem el hogy akárhányszor benyitottam a szobánkba és gépezet és folyton rám ordított hogy hagyjam őt békén, eleinte én is megsértődtem és szinte napokig nem szóltam hozzá, a kislányunkkal sem bánt akkor a legjobban, de amikor felébredtem éjjel és hallottam a konyha felől a sírását akkor döbbentem rá hogy baj van és akkor ugye haragudtam rá, de meghallgattam és már meg is értettem miért volt ő ilyen. egyszerűen pihenni akart de nem hagytuk őt, és én is hibás voltam mert mindenért ugráltattam őt amikor és nem vettem észre hogy bántja valami, pedig észrevehettem volna.... De megtudtuk beszélni a dolgokat, és akárhányszor rossz időszaka van akkor mindig kér 1-2 órát amikor bezárkózik pihenni és azt csinál amit akar, persze a házimunka ráeső részét szó nélkül megcsinálja mindig amikor hazaér, nem panaszkodom rá, a kislányunkkal is nagyon sokat foglalkozik, de tudom hogy néha kell neki a nyugalom és a pihenés, és ez hogy eltűröm ezt tőle egyből jobb lett a mi helyzetünk is.

Meg én megbecsülöm mert sokszor van hogy megfőz helyettem hétvégén, megcsinálja a takarítást, még ki is mossa a ruhákat, egyedül a vasalást nem vállalja.

2015. ápr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!