Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti ha menstruáltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti ha menstruáltok olyankor tényleg undokok vagytok és rossz kedvetek van?

Figyelt kérdés

2015. dec. 10. 10:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Változó. Én azért nem szeretem ha a hormonjaim befolyásolnak így ha rossz kedvem is lenne igyekszem elnyomni. Alapvetően higgadt nyugodt a természetem, olyankor minimálisna ingerlékenyebb vagyok.
2015. dec. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Csak ha görcsölök.
2015. dec. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Bár pasi vagyok, de van benne igazság. Úgymond "10 nappal elötte".

A párom ingerlékenyebb volt.

Ha megjegyeztem neki és utána számolt, mindig benne volt.

2015. dec. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
33%

Én komolyan fontolgatom, hogy a mestruációs időszak miatt fogok szakítani a barátnőmmel.

Kiborítóan érzékeny, és hatalmas hullámhegyei és hullámvölgyei vannak.

Nőtől ilyet még sosem tapasztaltam. :(


23/F

2015. dec. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

#4-es.

Ha igazán szereted ki fogod birni!


#3-as vagyok. 30 éve házas!

2015. dec. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem inkább előtte egy héttel van rossz kedvem,közben már lenyugszok.
2015. dec. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem néha előtte egy nappal,de az sincs mindig.Olyankor bújósabb vagyok,de mérgesebb nem.
2015. dec. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán, CSAK HA HÜLYESÉGEkeT KÉRDEZNEK A KÉRDEZŐK!!4
2015. dec. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ingerlékenyebb és bújósabb leszek. És úgy érzem, hogy nőnek lenni átok (én a falat kaparom az erős görcsök, derékfájás és hidegrázás miatt). És ha a párom ezt éppen nem érti meg, vagy nem jön oda szeretgetni... De nekem az is jó ha távolról érez együtt velem, úgyis jobb szeretek egyedül szenvedni. Nem tehetek róla, én is utálom, hogy van. :/


Ha meg valaki emiatt szakítana velem, akkor mennék utána és levágnám a golyóit. Mert én se könyörögtem a havi szenvedésért, hanem készen kaptam és elvárom, hogy legalább megértse és együttérezzen a párom ha már ő mázlista és férfi lehet.

2015. dec. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem. Érzékenyebbnek érzékenyebb vagyok, de ez csak abban nyilvánul meg, hogy simán elsírom magam egy szomomrú könyvön, vagy ilyen hülye dolgokon. De hisztis és undok nem vagyok. Pedg az első nap tényleg elég fájdalmas, de egy-két feles általában segít rajta, ilyenkor legalább van rá okom. Nem szép dolog elhagyni valakit olyan miatt, amit nem tehet, de sok nő azért rájátszik erre. Nem a fájdalomra, az tényleg néha elviselhetetlen, de akkor is le lehet szépen feküdni, és egyedül szenvedni, olyankor úgyis csak zavar a másik ember. De az, hogy sokan egy hétig feljogosítva érzik magukat a házisárkány szerepre, szerintem is lehet válóok.
2015. dec. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!