Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Láfétises fiúk, miben nyilvánu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láfétises fiúk, miben nyilvánul meg a lábimádatotok? Lányok, ti hogyan viselitek a lábimádó pasikat, mi az, ami még nektek belefér, és mi az, ami már túl sok akár tartós, akár alkalmi kapcsolatban? Kort is irjatok légyszi.

Figyelt kérdés
2015. dec. 10. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Na mi van, még nincs elég infód, hogy mindig kérdezgeted? 😃
2015. dec. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek talpat nyalni, lábujjakat szopni, ha az arcomba nyomják a talpat, vagy ha beolajozzuk és a farkam izgatjuk vele. Vagy a két talp közé teszem a farkam, és dugom, de ehhez is kell síkosítás.


De ne gondolja senki, hogy minden nővel mindig vágyom erre, alapvetően tudok és szeretek szexelni, csak néha ha kedvet kapok hozzá, akkor csinálom. De legalább ugyanennyire szeretek más testrészeket is nyalni :)


36/F

2015. dec. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudok olyat elképzelni, ami túl sok lenne. :) Mondjuk nem vagyok túl jártas a témában, de szeretem, ha kényeztetik a lábamat.
2015. dec. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3-as, Te fiú vagy lány vagy?
2015. dec. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
#3 vagyok, lány. :)
2015. dec. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A láfétis az az amikor valaki nagyon szeret szolmizálni, és a lá hangra fel is izgul?
2015. dec. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Talpak nyalogatása, csókolgatása, ugyanígy lábujjaknál, plusz szopogatása, körzés az ujjak körül nyelvvel, szaglászás, arcba temetés, masszírozás. Ilyesmik. Ja, és farok kicsapatása a talpával.
2015. dec. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
Nekem párom imádja a lábam. Nem láb fétises csak az én tappancsaimat rendkívül aranyosnak találja. Szokta szaglászni, puszilgatni, ölelgetni, nyalogatni, elbújni bennük, bekapja, meg ilyenek. De pl fürdésnél vagy ha az ágyba mesztelen velem szembe ül vagy fekszik akkor elkezdem neki lábbal simogatni. Szóval önmagába a lábamra nem izgul felcsak ha azzal kényeztetem :) 16/L 23/F
2016. jan. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
HEhe, kedves utolsó, csak hogy tudd, a párodnak igenis lábfétise van!! :D :D
2017. jan. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Imádom nézni a szép női lábakat, szívesen masszíroznám őket.
2022. júl. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!