Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, csak én találom úgy,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonymous Man kérdése:

Hölgyek, csak én találom úgy, hogy akik nem tartós párkapcsolatban élnek nők azok többségükben azért nem akarnak kalandba vagy szexkapcsolatba bele menni, mert már az van nekik, és így abból akarnának egy tartós párkapcsolat reményében kilépni?

Figyelt kérdés

Lehetőleg aktuális életkorotokat is tüntessétek fel a válaszaitokban, hogy látszódjon az adott korosztály személete. :)


25 F



2015. dec. 9. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet így van, de attól még szexelni kell. 36
2015. dec. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a mai világban a legtöbb nő pélóra meg pénzre megy ..és nem hosszútávú kapcsolatra :))

(persze most jópáran irják majd h "jaj nem is mit nézünk ki belölük" meg h jaj ők nem ilyenek stb.. ..rizsázzanak csak ellen példa kevés van ..) 23 f

2015. dec. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem szexkapcsolatom van, de én nem akarok és szeretek párkapcsolatban élni korábbi rossz tapasztalat miatt. Ebből sem szeretném, hogy kapcsolat legyen, a partner éppenséggel még megérti de amennyiben megelégeli, hogy nem akarok kapcsolatot hagyom hogy tovább álljon és keressen magának barátnőt.


22L

2015. dec. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen időszakom is, meg olyan is.

Egy időben voltak kalandjaim, szexkapcsolataim, de akkor nem is nagyon kerestem másmilyet. Viszont amikor csak szexre vágytam, akkor minden ujjamra kb. 20 pasi jutott, szexkapcsolatra egy nő bármikor kap férfit, csak győzzön válogatni.

Aztán amikor meguntam ezt az életet, akkor csak komolyban gondolkodtam, és akkor nem mentem bele semmilyen alkalmi kapcsolatba.

2015. dec. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont azért maradnék ebben a laza kapcsolatban, mert

- szeretem az időmet magam beosztani, a nélkül, hogy erről be kéne számolnom bárkinek, tehát ha éppen késő estig van kedvem vásárolni ne hívogassanak hogy hol vagyok és kivel,

- megvan az egzisztenciám, nem akarok senkivel osztozni rajta,

- tartós kapcsolatra mást keresnék, mint lazára,

- nekem pont így jó, hogy amikor együtt vagyunk csak rólunk szól és boldogok vagyunk, nem kell semmin stresszelni, sem veszekedni.

2015. dec. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös voltam 38 és nő
2015. dec. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!