Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők! Milyen volt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Milyen volt az első szexuális élményetek? (18/L)

Figyelt kérdés

2015. dec. 11. 12:59
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam ki a kérdést mert jelentkezőket várok privibe, képcsere se érdekel. Köszönöm a megértést!
2015. dec. 11. 13:30
 12/22 anonim ***** válasza:
9%
Minek írtad ki ezt a balfék kérdést? Ha tényleg érdekelt volna, használtad volna a keresőt, te sok eszű!
2015. dec. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én nagyon élveztem, bár az első lökések valóban fàjdalmasak lehetnek. Ne félj tőle, nagyon csodás érzés. 22/N
2015. dec. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Ennek örülök, azt hittem csak rossz élmények lesznek :\

Kösziköszi :)

2015. dec. 11. 13:46
 15/22 PearlDiver ***** válasza:
Tényleg elég sok múlik azon, hogy kivel éled át az első alkalmat. Ne félj várni addig amíg szerelemből, egy számodra értékes emberrel lehetsz együtt, olyannal akit ismersz és bízol benne, netán még az életedet is el tudod vele képzelni.
2015. dec. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Így lesz, köszönöm szépen a válaszod :)
2015. dec. 11. 14:02
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Életem egyik legszebb élménye. Nagyon sokat csókolóztunk előtte, kényeztettük egymást, ujjazott, szeretgetett, és csak akkor tette be amikor érezte hogy már elég tág vagyok. Egy pillanatra sem fájt, nagyon jó volt!:) Bármikor újraélném szívesen.

Akkor 15 éves voltam, most 19, és még mindig egy pár vagyunk! :)

2015. dec. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nagyon fájt, akkor 16 eves voltam. És én nem is akartam, valószínüleg ezért volt rossz.
2015. dec. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Jónak tartottam, de visszagondolva rá, óriási negatív élmény volt, ezért nem is tekintem elsőnek. Nem olyan volt, amilyennek lennie kellett volna..sajnos.:)

A mostani barátommal számítom az elsőt, mert az tökéletes volt. Szerencsére ő igazán törődő, értékes srác:)

Azt kell mondjam, hogy ha az ember jó, akkor a szex is az. Viszont ha a másik személy csak magára tud gondolni, akkor inkább meg se próbáld. Ne akarj traumát egy életre.

2015. dec. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz. Nagyon fiatal voltam és "jártam" egy fiúval, akibe totál bele voltam zúgva. Ő érzéketlen volt és tudatlan, én még tudatlanabb, utána aludni sem tudtam mert annyira "meg voltam ijedve". Nem is számítom ezt az elsőnek..Mindenkinek ajánlom hogy várjon és nem kell elsietni
2015. dec. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!