Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek milyen volt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen volt az első anális élményetek? 22. L

Figyelt kérdés
Ki szeretném próbálni én is de tartok tőle, hogy elsőre fájni fog.

2015. jún. 22. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
sza_r
2015. jún. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első?

Az nagyon rossz volt....

Többszöri próbálkozás után egyre jobb lett.

2015. jún. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Pszt! ***** válasza:
81%

Még most is nevetek, ha eszembe jut. Nekem nem volt kellemetlen sőt... Ha figyelmes a partnered és felkészült akkor minden simán fog menni. a lényeg hogy ne parázz rá, ugyanis a popód bejáratát akár a tudat alattid is irányíthatja, azaz, ha tartasz tőle egy kicsit is nem tudod ellazítani magadat akárhogy szeretnéd. Mondjuk ez mérettől is függ :)

24/L

2015. jún. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Az elso nem egy nagy elmeny .. De sokadszorra mar jo. En elvezni es tudom es eltudok menni is. :)

Olyan lartner kell aki erti a dolgat ... Es hat kello nyugalom de megis legyel lucskos teljesen :) 23N

2015. jún. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

"kellő nyugalom de mégis legyél lucskos teljesen"... na, ez az, ami nekem nagyon nehezen ment az első alkalommal. :DDD

A mai napig nem tartozik a kedvenceim közé az anál, de engedtem a pasimnak, mert szeretem őt és éreztem rajta, hogy nagyon szeretné. :)

Ritkán kattanok rá én is, de amikor olyanom van, akkor brutál élvezetet tud okozni. ;)

21/L

2015. jún. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Az első picit fájt, a barátomnak elég nagy van, viszont nagyon óvatos volt velem, sokat nyalta ujjazta előtte. Aztán a másodiktól már kellemes volt, de egy ideig még fura, olyan érzés volt, mintha bekakilnék. Az ötödik-hatodik alkalomtól tudtam teljesen elengedni magam és azóta nagyon élvezem. Annyira megszerettem hogy legszivesebben minden nap csinálnám, de heti 1szer mindenképp.
2015. jún. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm elmondása szerint velem jó volt. Előttem exével próbálta de a srác nem tudta bedugni, mert barátnőmnek nagyon fájt.

Velem elsőre sikerült, és bár furcsa, meg kezdetben kellemetlen, de hamar belazult, mert lassan türelmesen előkészítettem, így összességében azt mondta, hogy kellemes emlék és jó élmény volt.

Utána sokszor csináltuk gy is.

2015. jún. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Joe.38 ***** válasza:
0%

1. Vegyél patikában Lidocain kenőcsöt. Bekened , ellazít.

2./ Minden kezdet hehéz.

3./ Gyakorlat teszi a mestert.

2015. jún. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%

Lidocaint???

Zseniális ötlet. Tompítsuk el, hogy ne érezzen fájdalmat, ami azt jelezné, hogy éppen sérül valami, csak kussban hadd b...hassa meg a kanja.

Te nem vagy normális ember!

Aztán az ilyen miatt lesz aranyere, meg gátszakadása egy szerencsétlen csajnak. Te nagyon nagy paréj vagy.

2015. júl. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!