Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha megkérdezném egy ismerős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megkérdezném egy ismerős lánytól, hogy benne lenne-e futó kalandban, és nemet mond, akkor utána haragudna rám hogy könnyű vérűnek néztem, vagy esetleg arra gondolna harag nélkül, hogy jó nőnek tartottam?

Figyelt kérdés
2015. dec. 11. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudhatod előre.
2015. dec. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 PearlDiver ***** válasza:
Ez a lány személyiségétől és a kettőtök viszonyától függ, valamint hogy bejössz-e neki. Így a kérdésnek nem sok értelme van, részletezd léccí a helyzetet ha használható válaszokat szeretnél.
2015. dec. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunk barátinak nevezném. Bár biztos érzi, hogy nekem tetszik.
2015. dec. 11. 19:54
 4/8 PearlDiver ***** válasza:
Hát ezzel bakker sokat segítettél :D
2015. dec. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha igazán jó barátod, akkor még "segít" is rajtad
2015. dec. 12. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

nekem is van egy fiú barátom, vagy legalábbis elég jóban vagyunk. nem tudom tetszem-e neki, mert néha megdicsér és azt látom igen, de amúgy meg barátnője van, szóval nem nyomulok...:/


a lényeg: én nem haragudnék, sőt...!

2015. dec. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nos, a napokban eljött a pillanat és megkérdeztem tőle. Kaptam egy udvarias kitérő választ, aminek a jelentése "NEM" volt.

Ja, és azóta nem beszél velem. Levegőnek néz.

Hát így jártam :-)

2015. dec. 20. 22:12
 8/8 PearlDiver ***** válasza:
Hát, remélhetőleg tanulsz az esetből :)
2015. dec. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!