Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, nemiszerv színe mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nemiszerv színe mennyire fontos nektek?

Figyelt kérdés
Eléggé kreol bőrű vagyok, és ott lent eléggé barnább minden! Ráadásul a bikinivonalamon túl is szőrösebb lennék ha nem borotválnám (de a helye így is meglátszik hogy meddig lenne szőrős) így strandon is folyton takargatom magam ott lent (eléggé frusztráló) :( Már figyeltem mást is de mindenkinek olyan szép sima a bőre bikinivonalnál... Szerintetek ez gáz? Sokkal jobb lenne fehér-rózsaszín bőrrel, engem nagyon zavar...

#intim szőrzet #bikinivonal #nemiszerv szín
2015. dec. 12. 19:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Semennyire, csak finom legyen, és nedves.
2015. dec. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Semmi baj ezzel. Minél lucskosabb, annál finomabb. Ez a lényeg, hogy legyen vágy egymás iránt. ;)
2015. dec. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is krrol van, 25f, nekem is ìrhattok.
2015. dec. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem zavaró lenne
2015. dec. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 RRR ***** válasza:

semennyire

ápolt legyen


ne foglalkozz vele,mert az zavaró nagyon


a puncid meg tuti jó,szép,fincsi:DDD

2015. dec. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Az átlagosnál jóval szőrösebb pina számomra nagyon izgató.

Hogyha meg nincs bikini vonalban leszedve az mégjobb, mert olyankor is teljesen feltudok izgulni mikor a nőn a bugyi, bikini, fürdőruci.

Pl. előjáték is jobb, ha már akkor totál felizgul mind a két fél :)


Strandon biztos odamennék hozzád és meghívnálak egy kólára ha látnám, hogy ilyen az intim részed.


Tehát nem gáz!

2015. dec. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Semennyire, csak zöld ne legyen!
2015. dec. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#6: arra kíváncsi vagyok, mit mondanál neki :D
2015. dec. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szőrös, borotválom magam! Inkább az zavar hogy oldalt a bikinivonalamon túl is szőrös lennék, és kicsit ki vagyok pattogva (látszik hogy ott még szőrős lenne ha nem borotválnám) Nem tudom jobban megfogalmazni!:) ott kicsit barnább is a bőröm... Így strandon mindig takargatom magam ott lent, sőt miniszoknyás vagy franciabugyis fürdőruhát hirdok :\
2015. dec. 12. 19:36
 10/16 anonim ***** válasza:
ha a bikinivonaladnál is szőrös vagy akkor ott miért nem borotválod/gyantázod/epilálod?
2015. dec. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!