Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Hány évesen tanultátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hány évesen tanultátok meg maszturbáció közben visszatartani az orgazmust?

Figyelt kérdés

2015. dec. 13. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Miért kell visszatartani?
2015. dec. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy visszaemlékszem, ez nem volt egy tudatos "tanulás", valahogy ösztönösen ráéreztem, hogy mikor kell belassítani, visszatartani. Olyan 15-16 éves koromban már elég sokáig el tudtam húzni. :)

21/B/L

2015. dec. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hogy tovább tartson
2015. dec. 13. 12:05
 4/8 aperitif ***** válasza:
Eléggé öreg lány vagyok, de még nem tanultam meg, és félek, hogy már nem is fogom megtanulni. Próbáltam párszor, mert mondták, hogy ha visszatartom, annál nagyobb az élvezet, de nálam ez valamiért nem működik, így abbahagytam a próbálkozásokat.
2015. dec. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minek tartanam vissza? Imadok spriccelni :) 1?/L
2015. dec. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
100%
Nálam ez ösztönös volt.. Kb. 13 évesen.. Azt hiszem...
2015. dec. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a férfiaknál fontos hogy ne menjenek el hamar. A nőknek általában tovább tart tehát ezt nem szükséges. Én szeretnék hamarabb elmenni, de nem tudok.
2015. dec. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tiboo Martino ***** válasza:

Valamit félre olvashattál!

A férfiaknak kell megtanulni a magömlés nélküli orgazmust. A nők úgy jók ahogy vannak!

[30\F]

2015. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!