Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőmmel felizgat minket,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel felizgat minket, ha szex közben "véletlen" meglátnak minket (ablakon át). Ez baj?

Figyelt kérdés

Egy új albérletbe költöztünk a nappaliban egy nagy erkélyajtó van, sok üveggel. A barátnőm gyakran mászkál meztelenül, és a szemközti irodából pont rálátni a nappalira. Ez aztán annyira izgalomba hozta, hogy nem csak meztelenkedik, de azt akarja h ott dugjam. Van hogy az ablaknál dugom meg hátulról állva.


Bevallom h először azt hittem h engem ez zavarni fog a szexben, de most rájöttem h én is felpörgök tőle. Mióta ez van, sokkal többet szexelünk ráadásul mint eddig szoktunk.


Az érdekelne, hogy ebből amúgy lehet vmi bajunk? Mármint h a cég kihívja a rendőröket v ilyesmi?


2015. dec. 13. 21:36
 1/8 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
88%
Nem baj, a címet mondd.
2015. dec. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy emiatt feljelentést tennének, hiszen a saját lakásotokban azt csináltok amit jólesik. Én inkább attól félnék, hogy egyszer valamelyik szemfüles ott dolgozó felveszi telefonnal és felteszi a netre. Vagy neadjisten, megzsarol vele.
2015. dec. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2: Nos ettől én is tartok kicsit.
2015. dec. 13. 21:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Mennék kukkolni!
2015. dec. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mikeXxX ***** válasza:
Ausztriában csinálta a szomszéd csaj ott pippantotta le a barátját az erkélyajtónál nem is kellett tv :D volt ingyen mozi :D
2015. dec. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nyaltam már ki párom moziban is :)

Hátsó sorban voltunk és legközelebb előző sorban ültek, de ők is ilyen fiatal korosztály voltak max 25....

Tuti kiszurták, mert a két csaj úgy vihogott meg látvánosan hátrafordultak....

2015. dec. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem zavar, hogy pasik és csajok is néznek?
2015. dec. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem. Az a jó hogy nincsenek annyira közel. Swinger klubban pl zavarna h 2 méterre ott rejszol egy tag, de így, főleg h akik néznek gondolom ledöbbennek kicsit, nem. Így beindít
2015. dec. 13. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!