Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Volt véletlen, nem tudatos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ifritandris kérdése:

Volt véletlen, nem tudatos leszbikus csókolózásod vagy szexuális élményed?

Figyelt kérdés
Olyan történet érdekel, ahol nem te kezdeményeztél, és nem is számítottál rá. De.... megtörtént... Mert nem ellenkeztél. Milyen kapcsolatban voltatok előtte? Hány évesek voltatok, és hol történt a csók vagy több? Milyen kapcsolatban maradtatok? Változtatott ez a szexuális beállítottságodon?

2015. febr. 14. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Csak olyan volt hogy az egyik barátnőm hirtelen megcsókolt,meg simogatott. Igazából jó és izgató volt,de sosem kezdenék egy nővel.

L

2015. febr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Volt persze, még kb 16évesen. Visszacsókoltam egyből, majd felfaltuk egymást! Jó volt.

...mennyivel másabbul csókol egy lány, hihetetlen! :)

25

2015. febr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak majdnem. Úgy érzem barátnőm kicsit biszex beállítottságú, de azt mondja nem, szóval szerintem tényleg nem, csak van benne valami kíváncsiság, vagy nem is tudom. :D De nem csókolt meg, csak a wc-ben mondta, hogy most lesmárolna, de nem akar megrontani ilyen leszbikus hajlamokkal. :D De amúgy szerintem nem zavarna, bár nem vonzódok a lányokhoz, de őt nagyon szeretem, mint barátnőmet, nem bírom elképzelni a reakciómat ilyen helyzetben. Viszont a nyakamat már kiszívta egyszer, én meg így wtf? :'D Azt mondta véletlen volt, és vele előfordulnak ilyenek, az sem volt rossz, de igazából alig éreztem valamit.
2015. febr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Kipróbálnám, de még nem volt.
2015. febr. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írj :)
2015. febr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyik barátnőm csókolt meg, váratlanul ért, annyira meglepődtem hogy rögtön elrántottam a fejem, majd pár hónappal később ismét megtette ekkor már belementem a játékba. Azt nem mondanom hogy megváltoztatta a szexuális beállítottságom, csak akkor még 14-15 voltam, még nem tudtam én se mit akarok. Azóta rájöttem ( nem miatta ) hogy nem érdekelnek a fiúk. A barátnőmmel azóta is jóban vagyunk:) (és csak barátok, ő hetero)

20/L

2015. febr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy ismerős lánnyal együtt öltöztünk. Én törölköztem és éreztem a lány érintését símogatását. Ahogy felé fordultam elkezdte símogatni a mellemem a nyakam csókolgatta. Hagytam magam, élveztem, jó volt.

Nem lettem leszbkus, de máskor is engedném.

2015. márc. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!