Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak akkor, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak akkor, ha a barátnőm hármasban szeretné csinálni (a barátnőjét kérné meg), de én ezt nem akarom?

Figyelt kérdés
Nem a barátnőjét szeretem, hanem őt. Vele akarok csak szeretkezni, engem nem érdekel más lány, nem vonz a hármas felállás sem. Eléggé elkötelezett, így gondolom nehéz lesz vele megértetni, hogy én nem szeretném hármasban.

2015. dec. 13. 21:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
kinyitod a szádat, és mondod, hogy nem
2015. dec. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Én szívesen helyettesítenélek! f.
2015. dec. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6%
Én a helyedben nem fosztanám meg ettől az élménytől a barátnőd. Mondd el neki hogy ez aggaszt téged. De tégy egy próbát mindenképp. Max azt mondod neki hogy több ilyen nem lesz.
2015. dec. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Készülj az itteni férfiközönség 99%-ának masszív és halálos gyűlöletére...

Amúgy azért szeretné, mert azt gondolja, hogy jó lenne neked ez, vagy inkább biszex hajlamai vannak?

2015. dec. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondtad neki, hogy nem szeretnéd? Beszéltetek erről nyíltan? Mi az, hogy eléggé elkötelezett? Ez nem így működik... se a párkapcsolat, se a szex. Az ember nem erőltet rá a másikra semmit, amit ő nem akar. Ha a barátnőd ezt nem hajlandó megérteni és nincs rád tekintettel, akkor elgondolkodtató, valóban szeret-e...
2015. dec. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%

Én benne lennék!


hány éves a barátnője? Megismerkednék vele!!!!

Imádom az ilyen csajokat!

Nagyon jó a 3as!!!

Pl.

-ujjazod mind a két csajt és közben ők simogatják egymás mellét

-rajtad egyik lovagol és a másik a fejedre ül és nyalod

-egymáson fekszenek miközben te a felsőre hátulról berakod a punciba

-felváltva cumizzák a farkad

-stb


Tapasztalatból mondom a legjobb két csajal!!!!!

2015. dec. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet, ő sem akarja, csak tesztelnek.
2015. dec. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ez egy érdekes probléma. nem hiszem, hogy sok pasi tiltakozna ellene, de megértem, hogy te nem a másik csajt szereted, hanem őt. ha nem akarod, akkor szerintem ne menj bele. ha ő nagyon ragaszkodik hozzá, akkor esetleg menj bele a kísérletezésbe, legfeljebb a másik csajjal te nem csinálsz semmit, meghagyod neki.

egyáltalán hogy érint az, hogy a barátnőd le akar feküdni (mondjuk veled együtt) egy másik lánnyal? mert ha úgy nézed, akkor ez is megcsalás és ez sem feltétlenül mindenkinek fér bele, ami akár komolyabb problémákhoz is vezethet - főleg, ha egy idő után a csaj miatt fog elhagyni téged...

2015. dec. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
9%
Nőlj fel! És ne menekülj a kihívás elöl!
2015. dec. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem tudnék nemet mondani egy ilyen ajánlatra,a legtöbb pasinak egész életében nem jön össze.Az rendben van hogy a barátnődet szereted,de az ő vágyait is teljesíted ezzel.Ha nagyon elkötelezett és nemet mondasz,előfordulhat hogy akkor csak ketten lesznek.Egyszer csak ki lehet bírni,aztán meglátod hogy sikerül,lehet hogy másodszor a barátnőd sem akarja.Ha nagyon tiltakozol neki annál izgatóbb lehet.
2016. jan. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!