Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Roma csajok ezt ti hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma csajok ezt ti hogyan tapasztaltátok?

Figyelt kérdés

Szerintem jobban smárolnak, gyönyörű izgató a sötét puni ajkuk és bimbójuk meg bimbóudvarjuk. Roma csajoknak mi a tapasztalata, hogy sok pasi bukik rájuk?Hogyha kis fazon vagy teljes egészében megvan akkor sokkal dúsabb és göndör a puniszőr is,stb.(gondolom mondták nektek)

Tapasztaltátok, hogy könnyen felbírtok szedni egy pasit? Úgy tapasztaltam ezerszer jobb a szex roma csajjal!



2015. dec. 14. 01:36
1 2 3 4 5
 1/45 anonim válasza:
fiu vagy?
2015. dec. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Szerinted?
2015. dec. 14. 01:38
 3/45 anonim ***** válasza:
31%
ha van nalad vorosrez sima ugy
2015. dec. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
Vannak itt cigánylányok?
2015. dec. 14. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:

na itt kivancsi leszek a kommentekre!!!!!

sz.tem felnek a pasik a roma lanyoktol. miert???? sorolhatnam.

2015. dec. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:

Főiskolán volt egy cigány tankörtársam...az a normális fajta cigány, nem az alja. Egyik alkalommal egy másik egyetemre mentünk 5-en egy tanulmány útra és a koli vendég részébe szállásoltak el minket. Mindenkinek külön szoba, 2 szobánként közös zuhanyzó. A cigány csaj volt a szomszédom. Kilestem zuhanyzás közben. Amúgy olyan volt ahogy a kérdező is leírta, nagy sötét mellbimbó, nagy kiterjedésű dús fekete punciszőr. Utána 3x is kivertem egymás után.

De amúgy minden másban ugyan olyan mint bármilyen más lány. Szexről nem tudok nyilatkozni, de hasonlóan pasizott mint más, és nem tetszett ő sem több srácnak mint más átlagos lány.

2015. dec. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
#7 Én cigány lány vagyok! És nem élek úgy mint az állatok sőt! a barátnőm magyar és az anya iszik az apja na ez mindegy arra akarok ki lyukadni hogy nem 1 nem 2 parasztnál jobban jobb körülmények között élek! És nem ronda az arcom sima ápolt pattanásmentes ezt elbírod képzelni? IGEN vannak olyan cigányok akikről írtál de vannak különbek a jobb fajták! Úgy h arra kérlek hogy tegyél különbséget mert ha cigányok nem lennének te sem lennél! :)
2015. dec. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:

8#

Írt is, hogy vannak olyanok, akik normálisak, de sajnos nagyon kevés van belőlük. A szép arcot pedig arc formára értettem. Nekem valamiért nem tetszik a tiszta cigány lányok arca, vagyis a legtöbbé nem.

2015. dec. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
90%

"ha cigányok nem lennének te sem lennél"


Én most úgy viccen kívül tök kíváncsi vagyok, hogy jutottál erre a megállapításra. :)

2015. dec. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
17%
Vannak nagyon szép cigány lányok, bár a többségük undorítóan néz ki. De a szépekkel sem érdemes kezdeni, ki tudja, hány nemi betegséget kaphatsz el tőlük.
2015. dec. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!