Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondják, hogy egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy egy lány szüzességét egy határozott mozdulattal kell elvenni? Az nem nagyon durva és fájdalmas?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam ezt, hogy "told be neki egy határozott mozdulattal"...Most fogok először lefeküdni a barátommal és eléggé félek, hát számomra ez elég mordibnak tűnik. Láttam már ilyet ilyen szűztelenítő videokban (tudom, hogy kamuk), de akkor is. Nekem még egy ujj is fáj, mégis hogy a fenébe lehet benyomni tövig egy határozott mozdulattal?? Hacsak nem akarják, hogy a csajt össze lehessem varrni, mint szülés után :S

2015. dec. 14. 14:40
 1/9 kiskivancsi79 ***** válasza:
100%
Ez hulyeseg. Figyelmesen es ovatosan kell csinalni kulonben a lanynak egy eletre elmegy a kedve a szextol.
2015. dec. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2%
Pedig ez ilyen, mint a gyantázás, ott is egy mozdulattal kell lehúzni.
2015. dec. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem már az elött átszakadt, hogy férfi lett volna bennem... az fájt inkább, hogy szűz voltam még
2015. dec. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Ezt nem tudom hol olvastad de hülyeség.

Sok-sok előjáték, ujjazás, és csak finoman!

Jó szórakozást! :)

2015. dec. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 PearlDiver ***** válasza:
88%

Baromság, kisebbségi komplexusos frusztrált férfiak találhatták ki.

Alaposan beszélgessétek ezt át a barátoddal mielőtt odág juttok. Csak az a lényeg hogy a szex az szeretetkifejezés legyen és mindketten jól érezzétek magatokat (na meg hogy biztonságosan csináljátok, a védekezés remélem alap).

26F

2015. dec. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Rékcsi ***** válasza:
100%

Hol olvastad ezt a baromságot??? Én a mai napig olyan szűk vagyok, h sikítanék, ha valakicsak úgy bevágná, még akkor is, ha rendesen nedves vagyok és fel vagyok izgulva. Csak szépen lassan finoman csináljátok, közben csókolózzatok, úgy az igazi :)

18/L

2015. dec. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nálunk úgy kezdődött h lassan és finoman fokozatosan hatolt be a barátom, de érezte h a szűzhártyát nem tudja átszakítani és utána volt h kihúzta és félig betolta nekem erősen és úgy szakadt át a hártya :S
2015. dec. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
csak a bunkók mondják ezt
2015. dec. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Senki nem mond ilyet, mert baromság, én még sosem hallottam vagy olvastam ilyesmit!
2015. dec. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!