Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hozzá szoktam a maszturbálásho...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzá szoktam a maszturbáláshoz. Mennyi idő?

Figyelt kérdés
Hozzászoktam a maszturbáláshoz és punciban/tól nem tudok elélvezni. Mennyi idő mire visszaszokok?Esetleg saját tapasztalatok jók lennének.Jó érzés, teljesen merev is közben, minden oké, de nem tudok elélvezni tőle...max a közelében voltam, de még ez is erős kifejezés.21F

2015. dec. 14. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy Fleshlight nevű maszturbátort, ami a punci érzetét szimulálja. Akármennyire is kanos vagy, ne verd a farkad, hanem a Fleshlight-ot használd, amíg el nem élvezel.


Kézzel való maszturbáláshoz is találj ki más technikákat, pl. ne verd a farkad, hanem húzd hátra a fitymád, kend be síkosítóval vagy nyállal a makkodat és csak azt dörzsölgesd, mintha az orál szexet próbálnád a kezeddel szimulálni.

2015. dec. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi!Amúgy te is voltál hasonló szituban?
2015. dec. 14. 19:26
 3/10 A kérdező kommentje:
Meg azt hiszem a pózhoz is hozzászoktam:(
2015. dec. 14. 19:37
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy az óvszer az oka? Barátomnak sok óvszerben nem megy az elélvezés mert túl vastag és nem éri elég inger. Óvszer nélkül nincs ilyen probléma.

Vagy az is lehet hogy a barátnőd nedvesedik túl.


(csak gondoltam írok tapasztalatot, hátha kiderül hogy más (is) áll a háttérben)

2015. dec. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az a gond, csináltuk gumi nélkül is.Azért köszönöm, hogy írtál. Amúgy először én is erre gondoltam:) Közben privtban kaptam egész bíztató üzeneteket:)
2015. dec. 14. 21:31
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg az is megoldás lehet, ha szex közben, mikor úgy érzed közel jársz a véghez a csajszi kiveri neked és ezt az időt kéne minél későbbre húzni. Akkor talán lassan visszaszoknál.
2016. jan. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Napi 4-5 dugással pár hét alatt rendbejössz!
2016. jan. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyre jobb hírek:) Az a baj, hogy most már nőm nincs:D Köszi mindenkinek!:)
2016. jan. 14. 15:48
 9/10 anonim ***** válasza:
2016. febr. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel! Majd jön egy másik!

Sokan élünk a földön! Mindenkinek jut férfi, nő! Persze nem árt azárt a várakozás helyett lépni!

2016. febr. 5. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!