Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőmnek rendszeresen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek rendszeresen van orgazmusa velem, de közvetlenül a farkamon nem szoktam ezt érezni. Ez mitől lehet? Kimelegszik, kipirosodik, kéjes hangokat ad ki, de a farkamon nem érzem, hogy orgazmusa van.

Figyelt kérdés

2015. aug. 18. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Mert mit kéne érezned a farkadon?
2015. aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
nem tudom mennyire érzékeny a farkad, enyém az, én én is csak finoman érzem a rezgést és néha egyáltalán nem.
2015. aug. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Hogy védekeztek? Mert a párom óvszerben nem érzi, ha orgazmusom van, nélküle meg előbb tudja, hogy mindjárt a csúcsra érek, mint én magam. :)
2015. aug. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem használunk óvszert. Valamiféle lüktetést kellene éreznem a farkamon. Az biztos, hogy a barátnőm nem színlel, más jelekből érzem. Csak éppen a farkamon nem érzékelem az orgazmusát.
2015. aug. 18. 15:17
 5/11 anonim ***** válasza:

nem lüktetést érzel, hanem megváltozik a hőmérséklet és valahogy az síkosság érzése.

És ezt nem érzed ha gyorsan mozogsz, ez inkább akkor érzékelhető, ha nem mozogsz és közben mondjuk klitorisszal játszol. Nagy mozgásban szinte semmit sem érzel.

2015. aug. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a barátnőd tágul ki szex közben, és ezért nem érzed.

Azt tudom, hogy a barátom elég vastag, én meg szűk vagyok, és így nagyon lehet érezni.

2015. aug. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csikló orgazmusa lehet csak.
2015. aug. 18. 16:03
 8/11 A kérdező kommentje:
Valahogy olyan szögben vagyunk együtt, hogy a csiklóját izgatom, biztos ezért nem érzem.
2015. aug. 18. 16:04
 9/11 A kérdező kommentje:
Hüvelyi orgazmust hogy csináljak neki?
2015. aug. 18. 16:25
 10/11 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy hüvelyi vagy csikló, a hüvely a csikló orgazmusnál is összehúzódik ritmikusan. Ha kihúzod a farkad és nézed, akkor szemmel látható, ahogy (legjobban terpeszbe tett lábak esetén) "tátog" a hüvely bemenet.
2015. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!