Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet azt valamiből tudni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azt valamiből tudni, hogy a pasi tényleg engem akar annyira nagyon, vagy szimplán régen volt nővel és már hiányzik neki?

Figyelt kérdés
2015. dec. 14. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez látod nagyon jó kérdés. Nehéz megmondani. Ha egy férfi már nagyon-nagyon ki van éhezve és mindenáron dugni akar, akkor képes a csillagokat is lehazudni neked az égről. Aztán ha már egyszer ledumálta a bugyidat, kiderül hogy nem is téged akart, csak egy numerát. Persze nem minden férfi ilyen, a többségnek azért van gerince. Viszont a "lányok bugyiból történő kidumálására" való készség a legtöbb férfiban megvan és csak viszonylag kis százalékunk nem tudja ezt használni. Hú, nagyon jó kérdés. :D Szerintem nem lehet tudni. Most mondanám, hogy ha figyel rád, odaadó és önzetlen és nem csak folyamatosan a melleidet bámulja, akkor valószínű, hogy nem csak kanos. De ugyanígy meg tudja magát játszani egy borzasztóan kiéhezett férfi is, hogy úgy tűnjön odáig van érted és nem csak egy dugásra kellesz neki.
2015. dec. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi! hát igen, nem egyszerű a dolog :/
2015. dec. 14. 20:00
 3/8 PearlDiver ***** válasza:
Nézz mélyen a szemébe és kérdezd meg. Érezni fogod hogy igazat válaszol-e.
2015. dec. 15. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi!
2015. dec. 15. 20:23
 5/8 anonim ***** válasza:

lehet, hogy maga a férfi sem tudja biztosan.

Jártok mártalán vagy még csak udvarol? Ez sem mindegy.

2015. dec. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
egy hónapja találkozgatunk, és már " ki lett mondva", hogy együtt vagyunk
2015. dec. 26. 21:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy hónapja? És milyen gyakran találkoztok?

Alapvetően ha egy férfi időt, pénzt, energiát öl egy nőbe, akkor nem csak egy numerát akar, hanem fontos is neki. Persze, ha egy hónap alatt összesen 2-szer találkoztatok, az nem ugyanaz, mintha minden nap.

Én általában 1 hónapnál többet nem nagyon szoktam várni a szexszel, az kb. 10-12 randi, ha heti 2-3 alkalommal találkoztok.

Persze biztosra soha nem mehetsz, de azért általában ez beválik. Viszont a pasik nem lesznek egyből szerelmesek, ez inkább majd akkor jön, ha a szex is működik közösen.

2015. dec. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nálunk általában heti 2 találka van, 8-9 randinál járunk.

Ami aggaszt, hogy amint elköszönünk egymástól már be is jelentkezik fb-ra,és ha vele vagyok de pár percre magára hagyom, akkor szintén ez van...vagy az is, hogy jelez a telefonja,de a jelenlétemben nem nézi meg. Túl sok a célozgatás is, már az ottalvást is felhozta. Azt mondja, hogy már a második randinktól a barátnőjének tekint, ehhez képest fel sem merült benne, hogy valamilyen formában ezt nyilvánosságra hozzuk. Pedig állítólag már mesélt rólam otthon, és váltig állítja, hogy ennyire még egy lányért sem volt oda, csak engem akar stb.

2015. dec. 27. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!