Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány nem akar velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nem akar velem összejönni velem régen és most felvett 3 évre rá facebookon az vajon jelent valamit?

Figyelt kérdés

Személyesen ismertem már vagy 5 éve mikor próbálkoztam nála.

Mikor próbálkoztam nála, előszór kedves volt majd élutasítóvá vált de úgy mintha mindig meg nyitva lenne egy kis kapu. A kiskaput felhasználta, hogy kihasználjon többször segítséget kért a bebomlandóihoz, de végül az lett belőle, hogy ne oldottam meg.

Sokszor arra hivatkozott, hogy túl sok feladata van azért nem jön de ha nem lenne akkor jönne. Hát segítettem neki erre túl fáradt lett s közben szórakozni volt csőportársaival amiről képek is készültek facebookra.

Mikor már nagyon feldühített szóvá tettem erre nem beszélt velem többet.


Nekem még nem volt barátnőm, 28f vagyok ő 24N.

Szerintetek próbáljam meg még egyszer ?

Várjam meg míg őr ír vagy írjak én?


2015. máj. 22. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha egyszer nem akkor nem. Vagy papucs akarsz lenni, akit eldobnak és ha nem jön össze jobb akkor jó leszel te is?
2015. máj. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe. Nem akar tőled semmit, csak kihasználni. 3 év távlatából rájött, hogy még mindig hasznára lehetnél, meg talán el is szórakozna veled egy kicsit, de a személyiségjegyei alapján nem főnyeremény a csaj. Keress olyat, akinek nem csak akkor kellesz, amikor segítségre van szüksége. Ne írj rá. Pont arra vár..
2015. máj. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A lányoknak csak a külső számít, szóval ha ugyanúgy nézel ki, mint amikor elutasított, akkor most se kellesz neki.
2015. máj. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!