Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A mai lányok kevésbé szexelnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok kevésbé szexelnek érzelemből? Inkább állatiasan dugnak?

Figyelt kérdés
Mai lányokat már nem kell meghódítani ilyen téren? Egyre jobban ezt veszem észre. Ha a csávó izmos, gazdag, nagy a pénisze akkor ez már elég egy lánynak. Nincs már a szemükben egy középréteg pasik terén csak a rossz meg a jó. A normális is rossz lett már a szemükben nem? Az átlagos (15 cm) pénisz kicsi, az átlagos fizetés kevés, az átlagos testalkat nem vonzó.
2015. dec. 14. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Az elmúlt néhány évben valami tényleg megváltozott. Jobb esetben havonta új szerelmük van, aztán jön a sírás, hogy megcsalta/ nem szereti, stb.

Örülök, hogy én nem tartozom az általad említett "mai lányok" kategóriájába, pedig nem vagyok olyan öreg.

2015. dec. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 PearlDiver ***** válasza:
Nem a megfelelő körökben mozogsz, ezért nem látod szerintem a normális embereket magad körül.
2015. dec. 15. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!