Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi történt a libidómmal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a libidómmal?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve vagyunk együtt a barátommal, szeptember óta élünk távkapcsolatban de szinte minden hétvégén együtt vagyunk. Nekem ő volt az első szexuális tekintetben, egészen szeptemberig minden rendben volt, de azóta nagyon nehezen izgulok fel.

Néha már attól is benedvesedem hogy hozzábújok, de sokszor egy órás előjáték után is csontszáraz vagyok, emiatt pedig fáj a szex.

A kedvesem szeret engem kényeztetni, szóval az előjáték minőségével nincs gond, és nagyon kívánom és szeretem őt.

Nem tudom mi lehet a baj, de nagyon zavar mindkettőnket hogyha hétvégén végre látjuk egymást se tudunk békésen romantikázni a fájdalmam miatt.

Van valami ötletetek? A fogamzásgátló gons lehet?



2015. dec. 14. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha kívánod a szexet nagyi és annak ellenére vagy száraz akkor Fordulj nőgyógyászhoz. Túl sok oka lehet. Annak az esélye hogy eltalálom mitől van ez neked elég kicsi. Az orvos megvizsgál hétfőn és péntek Estére tudod a választ. Pont belefér nem? ;)
2015. dec. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy szakorvos véleménye lenne a mérvadó, hiszen ő tud erről a témáról a legtöbbet. A fogamzásgátlás is lehet az oka, meg ezer más is. Ha nem szeretnél egyből szakorvoshoz rohanni, akkor próbáljátok meg elhagyni kicsit a tabit és használjatok óvszert, jó sok síkosítóval.
2015. dec. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Amint tudok, elmegyek orvoshoz bár eléggé idegenkedem tőle :D csak reméltem valakinek van valami ötlete amivel elkerülhetem dokibácsit/nénit
2015. dec. 14. 20:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Reméljük idetéved egy kompetens lány is nemsokára. :)
2015. dec. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Síkosító, paraffin olaj, és csúszik mint a csiga!
2015. dec. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
használunk sikosítót de valahogy úgy sem jó.. sokszor olyan érzés utána mintha fel lenne horzsolódva a hüvelyem belül
2015. dec. 14. 20:49
 7/8 anonim ***** válasza:
ha kívánod őt valóban, felizgulsz stb. akkor a fogamzásgátlóra szavazok elég nagy eséllyel... az okozhat szárazságot, kevesebb nedv termelést...váltani kell és kész... a nőgygyász tudni fogja mi a tieédnek az "ellenkezője" és azt írja fel :)
2015. dec. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Probald ki a protexin gynophilust :)
2015. dec. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!