Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nekem miért nem megy a sex,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem megy a sex, együttlét?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok ellazulni élvezni, nem "tudok" (merek) hangot adni sex közben... Az ölelést sem nagyon tudom elviselni.. Nem tudom legyőzni a szégyenlősséget,

Én úgy nőttem fel h nálunk nem volt se puszi se ölelés se a szeretlek szó... Így ez nekem mind idegen :( és nagyon zavar. Párom "még" ezt elviseli mert tudja h nehéz nekem ez a helyzet. De engem nagyon nagyon zavar és félek h ez nem is fog változni bármennyire is szeretném.. 1 éve már h próbálok elleni tenni, de semmi.


Hogy küzdjem le??



2015. dec. 15. 11:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt egyedül szerintem nem tudod megoldani. Azt javasolnám hogy keress meg egy pszichológust aki tud neked segíteni.
2015. dec. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
fiu vagy vagy lány? :)
2015. dec. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
23 éves lány
2015. dec. 15. 11:54
 4/13 anonim ***** válasza:

ez a neveltetésedből adodód probléma... léynegében semmi baj nincs veled. Elsőnek ki kellene beszélned magadból, hogy mi az amit problémának érzel, részletesen és utána ha látod magad elött lehet kiderül hogy nem is minden probléma.

Mindenki hoz valamit a családjából ezért senki nem kárhoztathat téged...

Másodsorban meg kell egy olyan ember akiben meg tudsz bizni és el mered engedni magad.

Ne add fel valahl rád is vár valami pali... :D

2015. dec. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az életben is ilyen feszült vagy? Miért nem mész el egy kicsit kikapcsolódni, pl. táncolni, vagy menj masszőrhöz, stb. Szex előtt sem árt, ha a párod egy kicsit ellazít. Segít, ha beköti a szemed.
2015. dec. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

hát rugj be :-DDD


am meg pici alkohol segíthet

2015. dec. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Már előttem írták, hogy nagy valószínűleg ez egyedül nem fog menni. Pszichológus, vagy önismereti csoport sokat tud segíteni. Ezt tapasztalatból mondom, mert az én családom is ilyen volt. Persze felnőtt fejjel könnyű megérteni, hogy máshogy mutatták ki a szeretetüket, de attól még tény, hogy sokáig nem tudtam hogy viselkedjek, ha hozzám érnek. 13 évesen kaptam az első ölelést az akkori legjobb barátnőmtől és lefagytam. Szerencsémre bekerültem egy kamaszoknak szóló önismereti csoportba, ahol évekig fejlesztettem sok területet önmagamban, azt is, hogyan és miért érjek emberekhez. A családomban ma sem szokás, de a barátaim és a párom igénylik az öleléseket és már ellazulni is tudok. Igazából olyan volt, mint egy választó vonal, egyik nap elhatároztam, hogy nem engedem, hogy az a belső izé megakadályozzon abban, hogy jól érezzem magam. Persze ez szépen hangzik, de magabiztosság és támogató közeg nélkül nem ment volna.
2015. dec. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Az életben egy vidám csajszi vagyok.

Csak az intim szoros kötődéses kapcsolatok nem mennek..

És hát ugyebár ebben benne van a sex, ölelés, puszi stb.. Tehát az érintések

2015. dec. 15. 13:21
 9/13 A kérdező kommentje:

7-es. Én is így vagyok ahogy írtad

Ölelés=lefagyás


Köszönöm a tanácsokat :)

2015. dec. 15. 13:23
 10/13 anonim válasza:
Tehát az intimitással van problémád. Ne élj le így egy életet (mint sokan), fordulj szakemberhez.
2015. dec. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!