Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért érzem magam ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam ilyen vacakul? Mindenképp olvasd el

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, vagyis lassan 20 Két pasival létesítettem szexuális kapcsolatot, mindkettővel természetesen kapcsolatban. Első barátommal 4 évig voltunk együtt és 1 év után vesztettem el vele a szüzességem, 15 évesen. A második barátommal fél évig voltam kapcsolatban, de előtte már egy éve nagyon közeli barátságban voltunk(nem volt csók,meg semmi hasonló, de rengeteget beszéltünk találkoztunk és sokszor együtt is aludtunk, de persze csók és szex nélkül)

Az első barátomat szerettem, de nem voltam szerelmes belé. Erre persze csak utólag jöttem rá amikor összejöttem a második barátommal, akivel viszont nagyon hamar lefeküdtünk és szerelmes is voltam, csak hát a vérmérsékletünk nem volt igazán összeillő, így hamar véget ért a kapcsolatunk.

Annak ellenére, hogy mindkét társamat szerettem, nagyon rosszul érzem magam és ha lehetne(bár tudom, hogy már képtelenség) egyikkel sem feküdnék le. Egyiküknél sem volt meg az az igazi érzés és bánom, hogy nem vártam, mert igazán sosem tettek boldoggá a szeretkezések, ők hiába is voltak belém fülig szerelmesek. Szerintetek normális, hogy így érzek? Annyira értéktelennek érzem magam, vagy nem is tudom, hogy mondjam...Ma már sokkal tudatosabb vagyok és tudom, hogy képes leszek sokkal megfontoltabb lenni a jövőben, de még is annyira aggaszt a múlt



2015. dec. 15. 00:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne érezd magad rosszul, mert nincs okod rá. Miért nem voltak jók a szeretkezések? Lehet, hogy csak ki kellett volna nyilvánítanod, mire és hogyan vágysz a szexben.
2015. dec. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 opened paradise ***** válasza:
Nem lehet,hogy csak az idő alakította át ezeket az emlékeket?
2015. dec. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kifejeztem, de valahogy sosem váltam boldoggá..Az első barátom nagyon figyelmes volt ilyen téren velem, mindig nekem igyekezett örömet okozni, de én csak olyankor éreztem kis ideig is, hogy jó amikor én kényesztettem..Nem volt igazából még orgazmusom se, ezzel meggyüllt mindkét barátomnak is a baja igazából..
2015. dec. 15. 00:15
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem,biztosan tudom!
2015. dec. 15. 00:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Szeretnél újra próbálkozni?
2015. dec. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem a múltban élsz.
2015. dec. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is így érzek.Mióta ismerem a Kedvesemet,azóta sajnálom,hogy voltak előzőek is.
2015. dec. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 PearlDiver ***** válasza:

Az érzéseid teljesen érthetőek, de kérlek ne hibáztasd magad! Fiatal voltál és bohó, nem lehet mindenki szentéletű szűz lány.

De ettől még ugyanúgy lehetsz boldog, és tuti hogy lesz orgazmusod is, maximum többet kell dolgozni rajta.

Érdemes elgondolkoznod azon, hogy a múlt nem változtatható meg, de ha túl sokat agyalsz rajta, az elvonja a figyelmed/energiád a jelenről és megnehezíti a vidám jövőt.

Javaslom, hogy próbáld mindig az adott lehetőségekből a legjobbat kihozni, függetlenül attól, hogy mi volt korábban :-)

26F

2015. dec. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!