Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mit reagálnátok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit reagálnátok, ha a pasitok előállna azzal, hogy meg akarja kötözni a melleiteket?

Figyelt kérdés
hülyének néznétek? megbeszéltétek vele? belemennétek?
2015. dec. 15. 14:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem nézném hülyének. Megbeszélném vele. Talán belemennék.
2015. dec. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
hat ilyen még nem volt, pedig sok szadomazóban vettem részt :) 17l egy próbléma lenne, kicsi melleim vannak
2015. dec. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Én nem járnék ilyen beteg fas*okkal.
2015. dec. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22%
3 ez neked beteg? Akkor neked még egy őszinte pasid sem volt.. a pasik tele vannak ilyen vágyakkal és ez szerintem még a lájtosabb miért is ne, nekem semleges eset..
2015. dec. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg szeretné e.Hogy a farkát középen egy cukorspárgával elszorítsd.
2015. dec. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

3

ez azt jelenti, hogy ha a pasid rákérdezne egy ilyenre mondjuk 3-4 hónap együttlét után, akkor szakítanál vele?

vagy te meglátod a pasikon a vágyaikat? mert csak megsúgom neked, senkinek nincs a homlokára írva, mi a "titkos" vágya szexben, szóval valószínűleg nem tudnád előre amikor összejössz vele


és egyébként az előttem szólónak szerintem is igaza van, ha szerinted ez annyira ritka vagy meglepő fantázia egy férfinál, akkor neked egy teljesen őszinte kapcsolatod sem volt még.. legtöbb pasinak van valami fura fantáziája, haverokkal elég sokat beszéltünk már ilyenekről, csak legtöbben vagy nem találnak oylan nőt aki benne lenne, vagy nagyon sokan el sem mondják a barátnőjüknek, pont az ilyen csajok miatt mint te, akik ahelyett hogy megbeszélik a dolgokat, egyből elutasítóak.. belemenni nem kötelező semmibe, de megbeszléni nem tudom miért ne szabadna..

2015. dec. 15. 15:11
 7/15 A kérdező kommentje:

ma 15:07

mi van? ezt légyszi bővebben mert nem nagyon értem

2015. dec. 15. 15:12
 8/15 anonim ***** válasza:
Megbeszélném vele,hogy pontosan mir akar. Belemennék De csak akkor ha esetleg nem tetszik abbahagyjuk.
2015. dec. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"nem tetszik abbahagyjuk"

nálam ez alapvető :)

2015. dec. 15. 16:04
 10/15 anonim ***** válasza:
10%
Megbeszelnem vele, de lehet h az enyemet annyira nem tudna megkotozni 16L
2015. dec. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!