Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Az első együttlétkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az első együttlétkor borotváltátok a nemiszerveteket? Fiúk! Ti hogy szeretitek inkább?

Figyelt kérdés

Csak a bikinivonalat szoktam szőrteleníteni... Többet kéne? Vagy a csupasz jobb?

Beszélgessek erről a barátommal? És ha igen, hogy kezdjek bele?



2015. dec. 15. 23:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Csupasz vagy fazonra igazított.



25F

2015. dec. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Felőlem lehet szőrös is, az is tud ápoltan kinézni.
2015. dec. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
ha választanom kell akkor szőrös
2015. dec. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Full csupasz nem kell, de szerintem mindenképpen legyen rövidre nyírt, vagy fazonos. Mert az ilyen az összes közötti állapot, innen meg már megbeszélés kérdése hogy a partnered milyenre szeretné
2015. dec. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%
Teljesen borotváld le, úgy sokkal szebb, főleg ha azt akarod hogy ki is nyaljon
2015. dec. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Mi mindketten rendszeresen csupaszra borotváljuk, így szeretjük. Volt, hogy megkértem a barátnőmet hogy ne borotválja mert szeretném látni a kis muffját hogy milyen alapból... aztán miután már visszanőtt neki, együtt leborotváltuk ismét teljesen csupaszra. Fő a változatosság, beszéld meg a barátoddal, tök izgalmas előjátéknak is egy közös szőrtelenítés a későbbiekben.
2015. dec. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy szőrös-e vagy csupasz, egyedül csak a nagyon hatalmas bozótot nem tartom szépnek.
2015. dec. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én rövidebbre vágtam, és oldalt meg a nagyajkakról szedtem le teljesen. Mi előtte megbeszéltük. Amúgy a barátom jobban szereti ha van rajta szőr.
2015. dec. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

"Beszélgessek erről a barátommal?"


Még csak véletlenül sem. Inkább vadidegen gyk felhasználóktól kérdezd meg, hogy nekik mi a jó. Istenem Ennyi ésszel szabadlábon.

2015. dec. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Natúr szőrös az igazi. izgató !
2015. dec. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!