Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ugye tényleg ciki volt ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye tényleg ciki volt ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Először próbáltam lefeküdni a barátommal, de máshogy alakult, mint ahogyan elképzeltük.

Sokat bénáztam, valahogy semmi sem akart úgy összejönni, ahogy annak lennie kellett volna.

Amikor betette nekem, az is nagyon fájt, pedig gyengéd és finom volt a barátom, és síkosítót is használtunk. (Csak „nagyon nagy” és vastag van neki)

Annyira szorító érzést éreztem, hogy mondtam neki, hogy vegye ki.

Azt mondta, semmi baj, de én nagyon szégyellem, olyan, mintha nem jönne be nekem, vagy épp távolságtartó lennék, pedig nincs így.

Mit csináljak legközelebb?

N/17, F/25



2015. dec. 15. 13:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
A 17 az még nem N hanem a legnagyobb jóindulattal is csak L. De inkább kislány.
2015. dec. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki:) hozateszem en se voltam meg lannyal de szerintem ebbe semmi gaz nincs majd belejosz es szerintem a baratod is megerto :)

20/F

2015. dec. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért az a nagyon nagy nem biztos, hogy akkora, a szűz lányok gyakorta az átlagos méretre is nagyot mondanak első szeretkezésnél. Vastagság más kérdés, az pontosabban megítélhető szűz lány által is. :D Mondjuk jól ki kellett volna lefetyelnie téged, meg finoman ujjazni, hogy kellőképp felizgasson a tágulás miatt.
2015. dec. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi 2-es :)) Csak olyan romantikus volt minden, és annyira furdal a lelkiismeretem.
2015. dec. 15. 14:02
 5/14 A kérdező kommentje:
4-es, köszi neked is. De tényleg nagyon vastag, és nem is kicsi (bár nem mértem meg :D)
2015. dec. 15. 14:04
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre örüljetek neki, hogy egyáltalán be tudta tenni!

Majd idővel alakul ez, te lazíts, ő meg legyen óvatos, törekedjen a fokozatosságra behatoláskor.

2015. dec. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Ezért nem jövök össze kislányokkal. Rohadt kiábrándító az ilyen szintű bénázás.
2015. dec. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

#7-es. Ne nyomd fullba a kretént!



Nincs semmi baj a bénázással. Az első mindig ilyen. Idővel belejössz.



👍

2015. dec. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szűz lány vagyok én is, de láttam már péniszt testközelből, és meg tudom ítélni hogy nagy vagy sem. Lehet, hogy a kérdező is így van ezzel.

18L

2015. dec. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%
szerintem ciki valszínűleg nem tudtál kell képpen felizgulni és ellazulni én az első alkalomkor 3 szor ismételtük meg
2015. dec. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!