Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férj aki együtt él a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férj aki együtt él a feleségével meg tudja erőszakolni a nőt? Erőszaknak számít ha a nő nem akarja és ugyanolyan következményekkel jár, mintha egy vadidegen erőszakolna meg valakit?

Figyelt kérdés
Elméleti kérdés.
2015. dec. 16. 18:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

igen

A Nő saját maga dönt a teste felöl házasságon belül is.

2015. dec. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

Természetesen. Családon belüli erőszaknak hívják.


[link]

2015. dec. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Igen, sőt! Én úgy tudom, hogy nagyon nagy számban van ilyen bejelentés. Ha valaki nem akar szexelni akkor nem akar, és bármilyen viszonyban is vagy vele, ugyanolyan erőszak ha ezt nem tartod tiszteletben.
2015. dec. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Igen!
2015. dec. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Szerintem ez annyira nem korrekt, mert simán visszaélhet ilyesmivel a nő pl. bosszúból. Na meg csak van különbség, hogy ha egy homeless erőszakolja meg vagy a férje durvul el. Nekem legalábbis biztos nem okozna sérülést ha a férjem tenné egy veszekedés után, olyan személy akivel már több százszor szexeltem.
2015. dec. 16. 18:18
 6/19 anonim ***** válasza:
15%
Sajnos igen. Igen, erőszaknak számít.
2015. dec. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha nem izgulsz fel, akkor tud sérülést okozni.
2015. dec. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%
Van azért különbség aközött is, hogy veszekedés után szexeltek egyet, meg aközött is amikor egyáltalán nincs hozzá hangulatod, nem is indulsz be, szólsz is neki hogy most nem, és ő mégis csinálja. Hogy bízhatsz meg valakiben aki nem képes nemet elfogadni válasznak?
2015. dec. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
'hogy meg tudja-e az az eröviszonyoktol is függ!
2015. dec. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%

EZ nem korrekt?

EZ NEM KORREKT, kérdező?

Nem korrekt?

Tudod te miről beszélsz?

Most kivételesen nem más, hanem MAGAM nevében beszélek:

Nem voltunk házasok, de három éve együtt éltünk. Részeg volt, letepert, és A SZOMSZÉD HOZOTT KI-ugyanis kidobta az ablakon a kulcsot, és bezárt engem.


Nem, nem jelentettem fel, mert annyira megrázó volt, hogy nem tudtam volna egy idegennek erről beszélni. Nemi erőszak nem történt-úgy megrúgtam magassarkúval, hogy szerintem jó ideig nem volt képes semmire.

De csak hogy tudd: a testi erőszak is bűntény.



Ha valaki leteper, letépi rólad a ruhát, és hagyja, hogy egy órán át kiabálj segítségért, akkor az igen is bűntény.


És rosszabb, mintha egy idegen lenne, hiszen ha az utcára mész, tudod, hogy veszélyben lehetsz, este kihalt helyen nem is fordulok meg spray nélkül. De mikor számít rá az ember, hogy a saját otthonában durvul el ENNYIRE egy veszekedés??!!!

2015. dec. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!