Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha pénisz van a hüvelyemben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pénisz van a hüvelyemben, az ugyanolyan érzés, mint a vibrátor/dildó?

Figyelt kérdés

Eddig csak vibrátorral és dildóval csináltam magamnak, dildóval vesztettem el. Kapcsolat nem kell, de már mindenki rágja a fülem, hogy miért nem jövök már össze valakivel...

És így elgondolkodtam azon, hogy ha összejövök valakivel, azzal egyértelműen le kell feküdnöm. Az első gondolatom az volt, hogy biztos rossz lennék az ágyban, mivel még nincs gyakorlatom. Viszont mostanában foglalkoztat a gondolat, hogy viszont én mit fogok érezni? A pénisz is van olyan jó, mint a vibrátor? Azzal is el tudom érni az orgazmust? Persze tudom, hogy ez rajtam is múlik, nem leszek egy darab fa. Csak érzésre érdekel. Nem fogom hiányolni a segédeszközeim?



2015. aug. 10. 21:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

ha szerelmes leszel, jobb lesz, mint a dildó. a szex nem csak a fizikai kielégülésről szól. lelki kielégülést is kapsz, sok mocskot, gondolatot szenvedést örömet könnyet sírást megváltást tisztulást feketedést ribisedést, angyalosodást, megnyugvást.

a dildó csak jó érzést okoz. ugyanúgy ahogy marok marcsa.

2015. aug. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Amúgy a mostani vibrátorom 13 centi hoszú, az átmérője 4 centi. Ez teljesen kitölt. Mennyi az esélyem, hogy a pénisz is ennyire kitölt?


Ja, és nem ezek alapján fogok párt választani, csak ezek olyan olgok, amiken elgondolkodtam. :)

2015. aug. 10. 21:35
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy szerelmes leszek és erre a sok nyűgre pont nem vagyok kíváncsi... azért köszi a választ.


De én konkrétan az érzetre gondolok. Engem nem érdekelnek a kapcsolatok.

2015. aug. 10. 21:37
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Hát... nem akarlak elkeseríteni, de a dildó, vagy inkább egy jó, erősen rezgő vibrátor sokkal jobb érzés, mint a pénisz.


Ha olyan pasit találsz, akit ez nem zavar, akkor használhatjátok az együttléteitek során. Vagy akár maszturbálhatsz a kütyükkel, amikor ő nincs ott. Vagy amikor ott van, akkor is, lehet, hogy felizgatja, csak ezt beszéld meg vele.


A pénisz is jó érzés, főleg mikor elélveznek benned és lüktet a puncidban. De a vibrátor szerintem felülmúlja. :/

2015. aug. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Nálam ez fordítva van. Egy sima vibrátorom van, de nem is szeretem feldugni, mert nem olyan jó érzés, viszont az igazi pénisz...minden vibrátornál jobb!
2015. aug. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2015. aug. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
18 vagyok.
2015. aug. 11. 09:01
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

NEm leszel rossz az ágyban. Eleinte mindenki ügyetlen, jöjj össze olyannal, aki türelmes és nem csak szexre vágyik (szóval nagyon erősen válogass, minel a férfiak 90%-a csak szexre vágyik, a maradéknak a szex mellett fontos vagy te is, nem csak ő)


Pénisszel is el lehet érni az orgazmust, természetesen. Csak sok férfi nincs tisztában azzal, hogy kell mozognia. A pumpáláson kívül mást nem tudnak. Amúgy szub beállítottságú vagyok, mégis legtöbbször nekem kell fölül lennem, mert körözök a csípőmmel és az sokkal jobb érzés. Meg akármilyen pózban vagyunk, ha lehetséges, én körözök.


Érzetre másabb, mint a vibrátor, se nem jobb, se nem rosszabb., de míg a vibrátor mindig kielégít, a pénisz ritkán fog. És akkor is neked kell megdolgoznod érte - mint a vibrátornál.


Összességében vagy ugyanolyan, vagy jobb a vibrátor. A rezgős vibrit viszont felejtsd el, mert a pénisz ennek már tényleg közelébe sem ér :D

2015. aug. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%

Köszi a válaszokat.


Ha találok fiút, aki elvisel, akkor szerintem mellette marad a vibrátor, bár eleinte nem mondom meg neki, aztán felhozom, hogy mi lenne ha "őt" is bevonnánk az együttlétbe.

2015. aug. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, egy igazi mindig jobb érzés egy hasonló méretű műpéniszhez képest. És ehhez még csak szerelmesnek sem kell lenni feltétlenül. ;)
2015. aug. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!