Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tolószékes csajjal akarok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tolószékes csajjal akarok szexelni, ez nagyon beteg vágy?

Figyelt kérdés
Persze valami jó csajjal.

2015. dec. 16. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
20%

Engem is izgat valamiért,nem tudom miért.

21/F

2015. dec. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 RRR ***** válasza:
100%
csak húzz féket,nehogy elguruljon
2015. dec. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha mondjuk olyannal szeretnel aki derektol lefele nem erez semmit az mar kicsit eros szerintem,de egyebkent nem hinnem hogy beteges vagy ez. Valoszinuleg azért van mert a ferfiakba bele van kodolva az óvni,uralkodni,iranyitasi vagy valamilyen mértékben,es ez az altalad emlitett esetben eleg erősen ervenyesulne. Biztos lenne olyan csaj akit nagyon boldogga tudnal tenni ezzel a vagyaddal! Szerintem ha talalsz ra partnert es benne van hajrá,csak a lelkere vigyázz.

En peldaul vonzonak találom ha egy ferfinak hianyzik valamelyik vegtagja,furan hangzik de valamiert tetszik. Persze ha bejon az illető. 19/L

2015. dec. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért lennél beteg? Én magam is mozgássérült vagyok. Igaz én bottal járok.

Hidd, el én aztán tudom, hogy az épek hogy viszonyulnak egy sérülthöz. Nem te vagy hibbant, hanem azok, akik kigúnyolnak. Szóval én aztán még segíthetnék is hogy megismerj egy tolószékes csajt…

2015. dec. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 LePeDő ***** válasza:
Engem az zavar kicsit, hogy úgy beszélsz mintha a tolószék valami nagyon nagy különbséget tenne nő és nő között, de hát te tudod mire buksz, senki nem állít meg.
2015. dec. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Van akinek a telt kebel tetszik, van akinek a kicsi. Egyik sem "beteg vágy". Ugyanez a helyzet ha valaki a lágy combokhoz és a puha talpacskákhoz vonzódik...
2015. dec. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!