Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Válaszolnátok nekem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válaszolnátok nekem?

Figyelt kérdés

Illene tudni, hogy az emberek a beléjük kódolt genotípus alapján választanak, ebből adódóan mindenkinek más a szép. Az emberek azért keresnek maguknak többnyire szép partnert, mert tudat alatt a szépséget az egészséggel párosítják. Ez a betegségeket, illetve rendellenességeket szűri ki többnyire az emberi populációban. Magyarán az " alacsony, ocsmány" emberekkel azért nem létesítenek sokan speciálisabb kapcsolatot, mert nem akar se saját magával, se a majdani utódjával kitolni. Lehet fújolni, le felszínesezni és egyéb kedves jelzőket illetni a másikat, valamint hisztizni, de ezzel csak az bizonyítja, hogy még csak annyira sem életrevaló, mint amennyire látszik. Akkor miért sír mindenki, hogy ronda és nem kell senkinek, annak ellenére, hogy a kevésbé életrevaló egyed is a lehető legjobbat akarja magának? Ez nem képmutatás?


Köszönöm, ha elolvasta, még jobban, ha el is gondolkodik ezen! További szép napot!


2015. dec. 17. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Az evolúciós elméleteddel nem feltétlenül, de az összmondanivalóddal egyetértek. Sose volt tiszta számomra, hogy a ronda palik miért nyígnak jó nők után, holott nekik eszükbe se jut még a saját szintjükön lévőkkel sem, nemhogy esetleg náluk rondább nővel összeállni... de persze a nőktől ezt elvárják. És a vége persze az, hogy az összes jó nő ócska sz.r, mer' neki nem jut. Vicc.
2015. dec. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%

Átlagos kinézetű srác vagyok,aki ad magára,öltözködésre stb.

Baromira nem kellettek soha a szép nők,mert tudom hogy nincs esélyem náluk,meg eléggé beképzeltek is a legtöbben,amit én nem tudok tolerálni.

Átlagos nőkre pályáztam mindig is,de ők sem adtak még csak esélyt sem,és a legtöbb alkalommal beleröhögtek kb. az arcomba,és megmondták hogy jajj,hogy képzelem,mert hogy nekik a jóképű pasi jár,és nem egy olyan nyomorék,mint én...

A "rondább" nők között is sokkal beszélgettem már,amíg csak beszélgettünk addig minden szuper,hú milyen jó és normális voltam,majd amikor megláttak rólam képet,azonnal leléptek szó nélkül,és soha többet vissza sem írtak.

Nos akkor ki nem keres a maga szintjén?

24/F

2015. dec. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
jó nekem ez magas, sziasztok
2015. dec. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Azért ez nem teljesen így van. Az állatoknál, mindig a hím a színesebb, a feltűnőbb, míg mellette a nőstény jelentéktelen és csúnya. A hímnek kell felkelteni a nőstény érdeklődését, hogy párosodni tudjanak. Aztán később , az utódok gondozásánál a nősténynek pont jól jön hogy nem olyan díszes, feltűnő mint a hím..

Az embereknél viszont a szépséget, az esztétikát a nő képviseli. Elvileg neki kell szépnek lennie, még más nők szemében is. A férfi az erőt, a biztonságot jelképezi, ami mellett ez a szépség megnyugodhat. A nő a szelíd, a férfi a vad. Nem hiába születtek olyan mesék mint a szépség és a szörnyeteg (nyilván ez szélsőség!!!!!!).

2015. dec. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

"Válaszolnátok nekem?"

miért, kérdeztél?

am én is hasonlóan gondolnám, de vannak kivételek. ismerek egy viszonylag szép lány nagyon csúnya pasival. egyik osztálytársam meg nagyon szép szintén lány és elcsodálkoztam milyen csúny és kövér pasija van. szóval nem minden esetben így van, de nálam pl igen.

2015. dec. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!