Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennél, ha a feleséged...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a feleséged bevallaná, hogy megcsalt, amikor még nem voltatok házasok?

Figyelt kérdés

2015. dec. 17. 18:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Azt mondanám neki hogy én is megcsaltam.
2015. dec. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Még ma félrek.úrnék!
2015. dec. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Sírnék
2015. dec. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Elmennék meginni 1 sört és gondolkodni
2015. dec. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Aztán rájönnék h nem akarok egyedül megdögleni
2015. dec. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
34%
És megint sírnék
2015. dec. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Igazából ez nagyon sok mindentől függ, de ami biztos, hogy elég rendesen felkavarná a kapcsolatunkat. Mivel bosszúszexre képtelen vagyok (nem fér bele az értékrendembe), egy ideig gondolkoznék, aztán leülnénk megbeszélni az eddigieket és azt, hogy hogyan tovább.
2015. dec. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
22%
Összeverném.
2015. dec. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezném miért jött hozzám. Minek jött hozzám ha nem szeretett, és hogy most miért mondta el.


DE


ha mindezt úgy mondta el hogy már kb 10 éve hátasok vagyunk, és tudom hogy rendben van akkor semmit.


Bár nem hinném hogy ilyet oj nélkül csak úgy random elmondaná. Biztos oka van. Mondjuk az hogy nem érzi jól magát a házasságban. Esetleg direkt meg akart bántani.



Nem egyszerű. 👍

2015. dec. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha vele szeretnék élni továbbra is,mert szeretem, igyekeznék olyan életet teremteni neki,hogy ami neki megfelel. Házasság előtt volt....ezzel nyugtatnám magamat, és nem gondolnék ilyen frázisokra, hogy ha egyszer megtette, megteszi máskor is. Amúgy is, mire jó ez a nagy őszinte roham? Kinek lett jobb? Megbántott téged, és már sose lesz olyan a kapcsi, mint eddig volt.
2015. dec. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!