Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek trógerség arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek trógerség arra menni, hogy minél több nőt fektessek meg, és még számolni is? :D

Figyelt kérdés
2015. dec. 18. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
igen,de a te dolgod. csináld, ha jól esik
2015. dec. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Szerinted trógerség ha valaki szépen pofán baszna ahány csajt fektetsz meg trófeaként ?
2015. dec. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7%

Szard már le itt mit írnak.


Az olvasók 90%-a nő vagy pedig monogám férfi.


Szerencsére a legjobb barátaim közül is sok olyan, mint te vagy én úgyhogy a való életben van elég ember, akivel jól megérteted magad. A többiekkel meg ne foglalkozz. Ebben az országban mindenkinek a másodállása kb a felháborodás.

2015. dec. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De most miért? A nők szerintetek csak ártatlan áldozatok akik csak szerelmet akarnak? Vicces, ha valaki így gondolja. :D
2015. dec. 18. 14:32
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

Aham szóval itt mindenki úgy van hogy minden nő csak arra való értem semmi érzés bennük meg semmi aham ez a jó felfogásos társadalom gratulálok :')

aki r...arra azt mondom hajrá minnél több ilyet de nem minden nő egyforma :') nem mind r...de aki ilyen felfogással van gratulálok.

2015. dec. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
én egy nő vagyok és nem nagyon érdekel hán ynőt fektetsz meg, ha belementek... én is feküdtem le férfival, akivel aztán nem lett semmi. Nem nagyon érdekelt. Szóval nem vagy tróger... majd abba hagyod ha úgy érzed :) addig is jó horgászatot :)
2015. dec. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Részedről nem az, mert te csak álmodozni fogsz erről mindig is, de életben nem dugsz meg sok nőt! :)
2015. dec. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Biztos egy értékgazdag ember lehetsz. Nálad jobbat nő nem is talál.
2015. dec. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

És még büszke is rá.

Úristen.

Na az ilyen fiúkat kerülöm el, de rohadt messzire.

2015. dec. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem trogerseg ez...a noket se kell felteni e teren
2015. dec. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!