Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, eddig milyen intim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, eddig milyen intim méretű srácokkal szexeltetek?

Figyelt kérdés
Akár egy listát is írhattok, hogy hány cm volt, hány éves volt, mikor először szexeltetek, ti hány évesek voltatok akkor és milyen volt a szex velük ;)
2015. dec. 18. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Most komolyan, neked milyen csajokkal volt ddig dolgod? Nehezen tudom elkepzelni, hogy van olyan csaj aki vegigfekszik az agyon, szetdobja a labait, de csak azutan teheted be neki, hogy egy vonalzoval lemerte es feljegyezte a kis noteszebe,,..
2015. dec. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak erre tudod verni?
2015. dec. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szövegértési gondok lehetnek...
2015. dec. 18. 16:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor jönnek az eltúlzott válaszok, és csak még kevesebb önbizalma lesz a kisfarkú paliknak. Senki se megy mérőszalaggal az ágyba.
2015. dec. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hozzávetőlegesen:

A legkisebb az 8 cm ( nem nem járok mérőszalaggal, de a tulajdonosa mondta) Nem élveztem, pici volt vékony volt, és mivel orálra nem volt vevő, így ennek egy alkalom után vége lett.

Utána kb 14-15 centi ezt már élveztem, nagyon jó volt.

A legnagyobb kb 22 cm, ez is jó volt, de sok póz fájt, de kis kitapasztalás után, megtaláltuk a legmegfelelőbb pózokat.

2015. dec. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az első barátomnak 14 cm volt vele volt az első szex én akkor 14 éves voltam, az eleje fájdalmas volt, de utána élveztem

A második barátomnak 13 cm volt, akkor 16 éves voltam vele a szex iszonyatos volt, mert figyelmetlen volt nagyon :S

A harmadik jelenlegi barátomnak 19 cm a pénisze, vele az elején szinte minden póz fájt, de azóta egyre jobban összeszokunk és már egyáltalán nincs fájdalom :D 4 éve vagyunk együtt


21/L

2015. dec. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!