Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szexeltetek már egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szexeltetek már egy olyan pasival, aki huszonévesen nem volt még senkivel, ha igen mennyire lehetett észrevenni, hogy még teljesen kezdő?

Figyelt kérdés
Vagy párkapcsolatban vagy kaland által.
2015. dec. 2. 16:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
En siman benne lennek ... :D
2015. dec. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Első, netán izgat?
2015. dec. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavar, de észre lehet venni.
2015. dec. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett, hogy Én voltam neki az első mindenben. 2-szer gyorsan elélvezett, de 3.-nál egész ügyesen bírta.
2015. dec. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És hogy ismerkedtetek meg? Párkapcsolat vagy kaland volt?
2015. dec. 2. 17:27
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
én is szexeltem :D látszott h kezdő volt, de ennek ellenére figyelt rám és az sem volt gond h az első két próbálkozásra orál közben elsült :D harmadikra iszonyatosan jó volt a szex :D
2015. dec. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%
hát én már 7 éve nem vagyok szűz nem igazán bukom a szüzekre a tapasztalt pasival jó aki tudja mit szeretnek a nők és hova kell nyúlni
2015. dec. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem lehetett észrevenni, hogy szűz, sőt vele volt a legjobb.
2015. dec. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Én beáldoznám magam egy erre nyitott megfelelő hölgy partnerrel.

25f szűz

2015. dec. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Volt egy srác. (Igazából a párkapcsolat túlzás, 3 hétig voltunk együtt.)

Elmondta, hogy szűz.

Kellett kicsit irányítgatni, de olyan odaadással, odafigyeléssel csinálta a dolgokat, felizgatott rendesen, orálisan kielégített, ami jó volt, ezekre sok nagy tapasztalt nem volt képes. Az aktus rövid volt nyilván, de én nem ezt néztem. Tényleg többet belevitt az egészbe, mint aki már volt x nővel...

2016. febr. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!