Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők! Miért szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Miért szeretitek lenyelni a spermát? (Már aki szereti)

Figyelt kérdés
Ha lehet értelmes válaszokat írjatok, és írjátok le a nemeteket (mivel lehet, hogy fiúk is írnak) és a korotokat! Köszi!

2015. dec. 19. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok, de:

Nálam a kb. 10 feletti nőből akivel dolgom volt, eddig kettő mondta, hogy szereti és le is nyelte. Ők azt mondták, hogy már az első percben tetszett nekik, amikor az első adagot kapták, mert jó az íze.. Ennyi.


A többi csaj csak simán kiköpte, de egyik se fintorgott csak nem szerették lenyelni.

38F

2015. dec. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kössz a választ.
2015. dec. 19. 14:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem mondom,hogy szeretem lenyelni,de sokszor lenyelem,viszont olyan is elofordult mar,hogy kikoptem, mert akkora adag jott a szamba hirtelen.

N

2015. dec. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én most együtt vagyok egy hölggyel, aki bizony nem engedi, hogy a szájában sülj el, így a nyelés szóba sem került. Ráadásul olyan, mintha nem is akarná jól csinálni az orált.
2015. dec. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hogy hogy nem is akarná jól csinálni?

Lehet, hogy csak nincs tapasztalata. :D

De persze én nem tudhatom.

2015. dec. 30. 01:10
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
lehet hogy furinak tunik de en szeretem nyelni. miert mert olyan lagy jo meleg es finom ize van. minel tobb van anal jobb. es az a latvany amit a parod arcan latsz miutan nyeled a spermalyajat leirhatatlan. regen en sem nyeltem mert nem tetszett az allaga. ezen lehet korigalni de ha nem is surun is jo!!!
2015. dec. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Na egy jó válasz. :D


(Ezzel véletlenül sem azt modom, hogy aki nem nyeli le, az rossz.)

2015. dec. 30. 13:30
 8/8 anonim ***** válasza:
91%
Mert ez is hozzá kell, hogy tartozzon az egészhez. Ha már jót szexeltük, jól esett az orál, akkor a páromnak megadom, hogy az élvezete eredményét a spermáját lenyeljem. Nekem izgató is egyben, ez is amolyan mánia, hogy lenyelhetem és magamévá tehetem.
2016. jan. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!