Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Milyen szöveggel érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen szöveggel érdemes egy lány tudomására hozni, hogy futó kalandra vágynátok vele?

Figyelt kérdés
Kérlek benneteket értelmes válaszokat adjatok. Akkor lesz zöld kéz!
2015. dec. 19. 20:10
1 2
 1/11 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
"Nem vágyom semmi komolyra, csak kötetlen szórakozásra."
2015. dec. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tetszik! Zöld :-)
2015. dec. 19. 20:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Én csak a futóbolondját akarom járatni. Letelepedési engedély nem kell.
2015. dec. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Beszélgetsz vele és azzal zárod, hogy biztos szép éjszaka lesz. Ezzel nem mondasz se sokat se keveset.
2015. dec. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
"Futó kalandra vágyom veled". Nagyjából ennyit elég is mondani, a nők sem hülyék, pont érteni fogja.
2015. dec. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket!
2015. dec. 19. 20:43
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
,,Szétk...nálak, mint szovjet gránát a kerti budit!"
2015. dec. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%

dugás után fekszel,vagy amikor eljössz tőle,akkor a csajok általában meg szokták kérdezni valamilyen formában,hogy hogyan tovább.

és akkor mondod azt,hogy majd meglátjuk,vagy felhívlak,vagy szerintem ez ennyi volt.

értelem szerűen ha előtte közlöd vele full komolyan,hogy csak ennyit akarsz tőle,akkor a 90%ukkal nem fogsz a dugásig eljutni.

ezért bármi komolyabb mondandód van azt dugás után.

mert ha rendesen megdugtad,akkor már komoly alku pozícióban leszel és annyira akarni fog,hogy bele megy simán abba is,hogy heti 1nek berakd,vagy havi 1nek.

2015. dec. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

Utolsó - ezzel egyrészt totál átvered a csajt, azaz nem vagy őszinte és korrekt sem, másrészt magadról állítasz ki szegénységi bizonyítványt, miszerint nem érsz annyit, hogy őszintén felvállald az értékeidet és vágyaidat, csak manipulációval tudsz szexhez jutni.


Én mindig meg szoktam mondani előre és már több csaj is volt, aki azt mondta, hogy ezért feküdt le velem, mert imponált, hogy ennyire korrekt vagyok és látszott rajtam, hogy csak dugni akarok, de fel is vállaltam. Azaz sokszor pont az egyenesség nyithat meg olyan bugyikat, amikbe nem jutnál be... ha pedig valakit ez sem nyit meg, akkor ő nem a te embered az alkalmi szexre.


Próbáld ki egyszer, ne csak feltételezz :)

2015. dec. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%

gondoltam,hogy valami ilyesmit is hozzáteszek amit írsz,de végül nem tettem.

és persze.

minden eset más és más és való igaz,hogy én is a nyers és egyenes őszinteséggel értem el a legjobb eredményeket.

de az ilyesmit a tapasztaltabb vagányabb okosabb nők szeretik.

ha pedig a célpont egy nyuszika,vagy épp palija van a csajnak,akkor neked kell látnod és felmérned,hogy melyik taktika vezet be a bugyijába a sok közül.

vagyis az emberismereten és a rutinon múlik,hogy melyik módszer lesz végül hatásos,a durr bele,a lassú víz,vagy a totális félrevezetés.

2015. dec. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!