Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kezdjek ezzel az egész...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel az egész helyzettel?

Figyelt kérdés

Egy kicsit kinos dologról szeretnék feltenni kérdést, ami után tudom hogy itt az oldalon sokan le fognak hordani a sárga földig, hogy hogy lehetek ekkora ri.banc.

Szóval a lényeg az, hogy egy 18 éves lány vagyok. Még szűz, nem volt soha kapcsolatom se semmi.

Elég rendes lány voltam eddig, de az utóbbi időben kezdem elveszíteni az agyamat. Tartok is tőle, hogy valami hülyeséget csinálok.

Szóval néhány hónapja történt hogy egy "haverom" rámnyomult, és kavarni kezdtünk. Egyikünk se akart semmi komolyat, de jó volt és több héten át ez folyt minden hétvégén. A probléma az, hogy nem is tudom hogy mondjam de elindított bennem valamit. Előtte kevés sráccal csókolóztam és Velük se volt igazán jó. De azóta kb 0-24-ben be vagyok indulva. (a srácnak innentől tényleg nincs szerepe a történetben, kedvelem őt de semmi komolyabbat nem akarnák tőle) Nem tudom másoknál hogy van ez, de ott tartok hogy szexről álmodom a suliban néha nme tudok koncentrálni ez köti le az érdeklődésemet úgy 90%-ban.

Azóta furcsamód a Fiúk is jobban észreveszenk, vagy én veszem észre jobban a közeledést. Vagy tudatalatt jelzek vagy nme tudom :D Szóval beszélgetek egy ideje egy sráccal, már voltam vele kétszer randin is. Jó volt amúgy de már eltelt két hét, még beszélgetünk mondja hogy találkozzunk de nem tudom konkrétan mit akar vagy mikor találkozunk vagy akármi. Van egy másik fiú, vele egy buliban kavartam az első sráccal való randi után 2 nappal kb. Tudom nem szép dolog. Vele is elmentem egy pár randira, ő azt hiszem komolyabbat akarna, de én épp ettől visszariadtam mert nem vagyok benne biztos melyiküket akarom inkább. Aztán tegnap volt most még egy fiú. Tudom hogy nem akar komolyat. Elmondta, őszinte volt és értékelem benne. De amúgy rég tetszett már, kerülgettük egymást egy ideje. Kérettem magam egy ideig mert fenének se kell egy harmadik fiú is akin rágódjon, de aztán aztán hagytam a fenébe és visszacsókoltam. Előtte beszélgettünk egy csomót. Azt mondja más lányt szeret de az dobta őt, meg ilyenek. Szóval annyira beindultam akkor hogy azóta ezen kattogok. Tudom hogy ha a Szüleim nincsenek otthon felviszem, mert elvesztettem az eszemet.

Mindemellett normális lány próbálok lenni, de tudom hogy ugy viselkedek mint egy hülye ri.banc. Ha valaki figyel az elmúlt két hónapban 5 sráccal láthatott volna engem a kapunkbam csókolózni, ebből 3 az elmúlt két hétben...

Megoldást kéne találnom mert tudomd hogy valami hülyeséget fogok ugyis csinálni, de nem bírok magammal. Egész konkrétan egy nézéstől be tudok nedvesedni. :D tegnap pedig éreztem hogy a srácnak felállt, alig bírtam magammal.

Hozzáteszem én ezeket egyáltalán nem bántam meg, sőt kifejezetten jól esnek, élvezem. Nincs bűntudatom, es nem okoz lelki gondokat. Cska mert van olyan barátnőm aki egy csókot is nagyon érzelmekhez köt. Számomra addig szórakozás, lehet hogy rossz a felfogásom. Csak már ott tartok hogy 18 évesen ez nem elég, többre vágyom.

A konkrét kérdésem nem tudom mi, de bármilyen bölcs gondolatot szívesen meghallgatok. Tudom nagyon hosszú, szóval Köszi előre is mindenkinek aki elolvassa és válaszol. :)


2015. dec. 19. 23:19
1 2
 1/12 RRR ***** válasza:
90%

semmit

ebben a korban vagy

feleslegesen ne indíts és hülyíts senkit

gumi legyen nálad

és szeretkezz bátran ,mert az a világ egyik legjobb dolga,de normális körülmények között

2015. dec. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem ezen nincs annyit agyalni. Azt mondod nincs bűntudatod, sőt jó érzés, akkor csináld nyugodtan. Azzal sincs semmi baj, ha összefekszel a srácokkal, felnőtt vagy már korilag, aki ribinek tart az legyen az ő dolga. A te életed, te tested, nincs ebben semmi rossz.

Ha pedig nem így szeretnél élni, akkor összeszeded magad, kis önkontroll, lerázod a csávókat és eltereled a figyelmed erről. Vagy kiszemelsz valakit aki nagyon bejön és csak azzal a sráccal kiéled magad.

2015. dec. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

tl;dr:

Eddig nem randizgatott.

Most randizgat.

Esetenként van csók is.

Kérdése nincs, de vár kommentárt.

2015. dec. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 RRR ***** válasza:

u.i.:

a szüzességedet próbáld egy normális,kedves türelmes fiúval elveszteni és ne egy budiban,buliban..jó?

1-es voltam

2015. dec. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sportolj, tanulj, olvass, akármi, foglald le az agyad.
2015. dec. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez gáz szerintem. El kéne dönteni, kit akarsz. VÁlassz ki egyet, aztán csapasd vele. De ez a jó dolgodban nem tudod mit csinálj, visszataszító. Sokkal inkább jönnék össze egy barátnőd típusú lánnyal, mint veled. Vajon melyik strigula lennék a noteszedben? :D
2015. dec. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez nem rib..ckodás! Most ismerkedsz az élet ezen oldalával.Amit már előttem is leírtak.Hogy túl sok fiút azért ne hülyíts egyszerre! Mert akkor fognak majd le szűz k...ázni.Ezt azért kerüld.

A szüzességed meg inkább, egy olyan fiúval veszítsd el, aki lehetőleg nem csak egy alkalomra akar használni.

Mert az egy éjszakás kalandoknál, a srácok nem igazán szoktak odafigyelni, hogy neked jó legyen!

Az első szexuális élményed a (szüzességed elvesztése).

Azért fontos! Mert az első élményed,egy életre meghatározhatja a szexuális életedet.

Igen! S óvszert használjatok!Óvszer nélkül semmilyen formában ne menj bele a játékba!

2015. dec. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
9%

Visszataszító vagy.....mindemellett olyan büszkén meséled ezeket, hogy hihetetlen.

Mint srác, én téged nullának néznélek, mint nő. Szóba sem állnék veled, ha tudnám, hogy ilyen vagy.....egy ilyen rossz szűzpi.csánál találok jobbat is :)

2015. dec. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

Énis így voltam vele kérdező, 18 éves koromig még nem is csókolóztam, aztán valahogy rákaptam az egész dologra egy éve, és észrevettem mennyire bejövök a csajoknak :Dd hát azóta volt sokminden.

Élvezd ennyi.

2015. dec. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezt hívják úgy, hogy szűzk.urva. :) Ha tetszik, ha nem.
2015. dec. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!